امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۹:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11888
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۰۰
تعداد بازدید: 107
حجت‌الاسلام سید علی طاهری نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره ...

حجت‌الاسلام سید علی طاهری نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به حضور نمایندگان تمام سلایق درون نظام در انتخابات آتی ریاست‌جمهوری، گفت: اصلاح‌طلبان، اصولگرایان و مستقل‌ها در انتخابات آتی ریاست‌جمهوری نماینده دارند و این نشانگر پویایی انتخابات آتی است.

وی با بیان اینکه مردم در انتخابات ریاست‌جمهوری به طرز فکر‌های افراد اهمیت می‌دهند، تصریح کرد: دشمن تلاش دارد القا کند که اصلاح‌طلبان در انتخابات حضور ندارند، در حالی که خود اصلاح طلبان به این موضوع اعتقادی نداشته و حضور فعالی در عرصه کنونی انتخابات دارند.

طاهری با تاکید بر اینکه انتخابات در ایران همواره آزاد بوده است، گفت: شورای نگهبان در بررسی صلاحیت‌ نامزدها، شرایط قانونی را بررسی کرده است و از همین رو افرادی که صلاحیت لازم را داشته‌ انتخاب شده‌اند.

نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی در پایان با تاکید بر حضور مردم در پای صندوق‌های رای، گفت: انتخابات آتی قطعا با مشارکت حداکثری مردم برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار