امروز : پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 18
۱۹:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 118889
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
جمشید ایرانی مسئول کمیته انتخابات جبهه اعتدال‌گرایان در گفت‌و‌گو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، درباره رویکردهای انتخاباتی

جمشید ایرانی مسئول کمیته انتخابات جبهه اعتدال‌گرایان در گفت‌و‌گو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، درباره رویکردهای انتخاباتی تشکل متبوعش اظهار داشت: جبهه اعتدال‌گرایان و جبهه اصلاح‌طلبان بر اساس راهبرد انتخابات قبل و بر اساس گزینه‌های دو جریان و با مشورت بزرگان در این زمینه عمل خواهند کرد.

ایرانی با تاکید بر اینکه ما برای انتخابات مجلس، مشغول مذاکرات و رایزنی‌هایی هستیم، افزود: دو جبهه اصلاح‌طلبان و اعتدال‌گرایان بر اساس راهبرد مشترک خود، مسیر را برای مجلس آینده ادامه می‌دهند.

مسئول کمیته انتخابات جبهه اعتدال‌گرایان با ابراز امیدواری برای تکرار پیروزی انتخابات در مجلس آینده مانند انتخابات ریاست‌جمهوری تصریح کرد: ما با اصولگرایان خردگرا هم جلسه داریم و از این رو قطعا با حجت‌السلام ناطق‌نوری هم جلسه خواهیم داشت.

وی در پایان از اقدام سیاسی تشکل متبوعش در سطح ملی خبر داد و گفت: جریانات شناسنامه‌دار کشور به زودی شاهد این رخداد مهم که درباره انتخابات است، خواهند بود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار