امروز : دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - 2017 April 24
۰۸:۴۰
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11889
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۰۰
تعداد بازدید: 147
حجت‌الاسلام ناصر سقای بی‌ریا، عضو شورای مرکزی جبهه پایداری در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با بیان اینکه ...

حجت‌الاسلام ناصر سقای بی‌ریا، عضو شورای مرکزی جبهه پایداری در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با بیان اینکه جبهه پایداری بعد از انصراف لنکرانی، جلیلی را به عنوان گزینه اصلح انتخاب کرده است، تصریج کرد: ما تمام ابعاد گزینه اصلح را در آقای جلیلی مورد بررسی قرار دادیم و بعد از بررسی‌های لازم، ایشان را به عنوان گزینه اصلح معرفی کردیم.

وی با بیان اینکه تخریب‌ها علیه جلیلی نتیجه معکوس خواهد داشت، تصریح کرد: جبهه پایداری بر اساس وظیفه شرعی خود عمل می‌کند و رای آوردن یا نیاوردن افراد، تاثیری در انتخاب گزینه اصلح برای جبهه پایداری ندارد.

سقای‌ بی‌ریا با بیان اینکه جلیلی به طور مستقل وارد عرصه انتخابات شده است، تصریح کرد: علامه مصباح یزدی، حمایت از آقای جلیلی را برخود لازم می‌داند و برخی تخریب‌‌ها و توهین‌ها به ایشان، هیچ تاثیری بر استمرار حمایت علامه از جلیلی نخواهد داشت.

بی‌ریا با بیان اینکه گفتمان جلیلی، گفتمان انقلاب اسلامی است، تاکید کرد: آقای جلیلی توان اجرایی بالایی دارد و در شورای عالی امنیت ملی عملکرد مناسبی داشته است؛ جلیلی بر شرایط کشور مسلط است و بسیاری از نیروهای مومن و متخصص کشور در اداره کشور به او کمک خواهند کرد.

وی با بیان اینکه جلیلی موضع روشنی در قبال فتنه و انحراف اظهار داشت: توجه به ارزش‌های دینی سعادت دنیوی و اخروی انسان را به دنبال دارد و اخلاص آقای جلیلی برگ برنده اوست.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار