امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۹:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 118898
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 37
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی دبیرخانه ستاد مردمی بازسازی غدیر در این بیانیه آمده است: بدون تردید ترویج فرهنگ ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی دبیرخانه ستاد مردمی بازسازی غدیر در این بیانیه آمده است: بدون تردید ترویج فرهنگ غدیر که امتداد همان خط رسالت‌های الهی و اوج این خط نورانی و روشن در طول تاریخ است می‌تواند بسیاری از ناهنجاری‌ها، گرفتاری‌ها و رنج‌ها را از جامعه بزداید و عامل نجات ستمدیدگان و مستضعفان جهان باشد.

در بخش دیگر این بیانیه آمده است: به فضل الهی امسال نیز همچون سال‌های گذشته بازسازی واقعه غدیر در 113 شهر کشور با حضور میلیونی مردم برگزار شد و رسانه‌ها اعم از رسانه‌های دیداری و شنیداری به عنوان یکی از مهمترین ارکان موثر در تبلیغ پیام غدیر حقیقتا سنگ تمام گذاشته و باید به همه دست‌اندر‌کاران و متولیان آنها خسته‌نباشی و دست مریزاد گفت.

این بیانیه می‌افزاید: نقش بی‌بدیل رسانه ملی در انتقال پیام و پوشش مطلوب مراسم بازسازی واقعه غدیر در سراسر کشور به ویژه از شبکه‌های استانی شایسته تقدیر است.

دبیرخانه ستاد بازسازی واقعه غدیر در این بیانیه آورده است: استقبال کم‌نظیر مردم ولایی از این برنامه و هدف‌گذاری متولیان امر برای بازسازی واقعه غدیر در برخی از شهرهای کشورهای اسلامی نیازمند پشتوانه مهمی همچون رسانه‌ها است که امسال نشان داده شد این هدف دور از انتظار نیست.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار