امروز : سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 17
۰۵:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 118927
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 39
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، تا پایان مهر ماه بالغ بر 650 رسانه ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، تا پایان مهر ماه بالغ بر 650 رسانه مکتوب و مجازی در کنار برخی موسسات مرتبط با کسب و کار مطبوعات برای حضور در بیستمین نمایشگاه مطبوعات ثبت نام اولیه را انجام دادند که اطلاعات ارائه شده در سایت نمایشگاه در حال بررسی، پالایش و تطبیق با ضوابط مربوطه از جمله داشتن مجوز از هیأت نظارت بر مطبوعات است.

بنابراین گزارش و با توجه به اینکه فرایند ثبت نام، اطلاع رسانی، جانمایی، واریز وجه غرفه‌ها و ... امسال برای نخستین بار به صورت مکانیزه و از طریق وبسایت نمایشگاه انجام می‌شود، و با توجه به اینکه نرم افزار ثبت نام قطعی و جایابی آنلاین از سوی متقاضیان بیستمین نمایشگاه مطبوعات با هدف رعایت عدالت در توزیع فضای نمایشگاه بین رسانه‌ها، از پنجم تا هشتم آبان در وبسایت نمایشگاه (pressexpo.ir) فعال است، رسانه‌های مجاز می‌توانند با ورود به سامانه، نسبت به انتخاب غرفه خود و تسویه حساب از طریق کارت‌های عضو شبکه شتاب اقدام کنند.

بدیهی است با توجه به نرم افزار طراحی شده و ضوابط نمایشگاه، رسانه‌های فاقد مجوز از هیأت نظارت بر مطبوعات، امکان حضور در نمایشگاه را نخواهند داشت.

همچنین امسال فضای نمایشگاه با توجه به گروه‌های مختلف رسانه‌ای و نوع فعالیت آنها دسته بندی شده است.

یادآور می‌شود بدلیل محدودیت فضا و همچنین تلاش برای ارتقای کیفی نمایشگاه، میزان سقف تقاضا برای گروه‌های رسانه‌ای متفاوت و با توجه به بررسی درخواست‌ها، بدین شرح است: موسسات مطبوعاتی 200 متر، روزنامه‌های سراسری 120 متر، نشریات علمی و تخصصی 84متر، نشریات عمومی و خانوادگی 48 متر، نشریات حوزه دین و اندیشه 84 متر، نشریات کودک و نوجوان 24 متر، خبرگزاری‌ها 200 متر، سایت‌های خبری 36 متر و نشریات استانی 36متر است.

غرفه‌هایی که پیش ثبت نام انجام داده‌اند و مساحت غرفه را تعیین کردند تنها در کاهش متراژ غرفه آزاد هستند.

بیستمین نمایشگاه مطبوعات 17تا 23 آبان ماه در محل مصلای امام خمینی(ره) برگزار می‌شود و هرگونه خبر و اطلاعیه مهم از طریق ستاد برگزاری و بوسیله  پیامک و ایمیل برای مدیران مسئول و مدیران غرفه‌ها ارسال خواهد شد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها