امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۲۰:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 118932
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 23
به گزارش خبرنگار گروه آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مرتضی رئیسی معاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش امروز در مراسم افتتاح بزرگترین و

به گزارش خبرنگار گروه آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مرتضی رئیسی معاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش امروز در مراسم افتتاح بزرگترین و مجهزترین مدرسه استثنایی کشور در تهران در سخنانی بیان داشت: در شهر تهران امسال چندین پروژه مخصوص دانش‌آموزان استثنایی ویژه تحویل داده شده است.

وی ادامه داد: قریب 12 هزار مترمربع فضای آموزشی در 6 ماهه اول سال جاری برای دانش‌آموزان استثنایی تحویل داده شده است و در نیمه دوم سال نیز فضاهایی تحویل داده می‌شود.

معاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش یادآور شد: در مدارس استثنایی بحث‌هایی مثل سرانه و زیربنا برای هر کلاس مفهومی ندارد و طراحی باید بر اساس نیاز دانش‌آموزان صورت گیرد و این مسیر نیز ادامه پیدا خواهد کرد و قول می‌دهیم با تمام وجود در خدمت دانش‌آموزان استثنایی کشور بوده و نگاه ویژه‌تری داشته باشیم چه از تکمیل پروژه‌ها و چه شروع پروژه‌های جدید و امکانات لازم را برای آنها فراهم می‌کنیم.

به گزارش فارس، محمدرضا حافظی رئیس مجمع خیرین مدرسه‌سازی نیز در سخنانی خاطرنشان کرد: در دنیای کنونی که جنگ و جدال و خونریزی خداوند را باید شکرگزار باشیم که در سایه امنیت جمع می‌شویم و برای ارتقای دانش فرزندانمان اقدام می‌کنیم.

وی به دیدار اردیبهشت ماه گذشته خود با مقام معظم رهبری اشاره کرد و افزود: مقام معظم رهبری از جامعه خیرین مدرسه‌ساز حمایت کردند که این مسئولیت ما را بیشتر می‌کند.

رئیس مجمع خیرین مدرسه‌ساز کشور یادآور شد: ملت ما راه سازندگی و ارتقای کشور را انتخاب کرده است و باید انگیزه بیشتر را در خیرین به وجود آوریم.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها