امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 21
۱۷:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 118936
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 47
سید جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، درباره نخستین حادثه گازگرفتگی با نزدیک شدن به فصل سرما اظهارداشت: در سال 22:09 دقیقه شب گذشته حادثه ...

سید جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، درباره نخستین حادثه گازگرفتگی با نزدیک شدن به فصل سرما اظهارداشت: در سال 22:09 دقیقه شب گذشته حادثه گاز گرفتگی در یک منزل مسکونی واقع در تهرانپارس، خیابان 218 غربی به سامانه آتش‌نشانی شهر تهران اعلام و مأموران آتش‌نشانی گروه نجات 10 به محل حادثه اعزام شدند.

وی ادامه داد: ساختمان دچار نشت گازهای مونواکسید کربن، 5 طبقه و 10 واحدی بود که در طبقه پنجم آن نشت شدید گاز را داشتیم که همسایه‌ها متوجه نشت گاز در داخل ساختمان می‌شوند و 6 نفر از اهالی این ساختمان را که دچار بیهوشی بودند از مرگ حتمی نجات می‌دهند.

ملکی افزود: با رسیدن آتش‌نشانان بلافاصله نسبت به ایمن‌سازی‌های لازم انجام می‌شود و 6 نفری که در بیهوشی به سر می‌بردند به عوامل اورژانس تحویل داده شدند.

ملکی خاطرنشان کرد: علت حادثه نشت گاز در دودکش‌های موتورخانه در طبقه 1- بوده است و به دلیل اینکه تهویه مناسبی این ساختمان نوساز نداشته، دچار بازگشت گازهای مونواکسید کربن به داخل خانه‌ای در طبقه پنجم شده بود.

وی یادآور شد: در ساعت 23:29 شب گذشته عملیات این حادثه به اتمام رسید.

ملکی توصیه کرد با توجه به آغاز فصل سرما و استفاده از وسایل گرمایشی از دودکش‌های استاندارد استفاده شود و از افراد با تجربه و کاردان برای نصب بخاری و دستگاه‌های گرمایشی استفاده شود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها