امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۱۳:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 118939
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علیرضا جزینی گفت: کل کشفیات موادمخدر طی دو هفته گذشته 4431 کیلوگرم انواع موادمخدر بوده که ماده مخدر ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علیرضا جزینی گفت: کل کشفیات موادمخدر طی دو هفته گذشته 4431 کیلوگرم انواع موادمخدر بوده که ماده مخدر تریاک با 2875 کیلوگرم، هروئین با 479 کیلوگرم، مرفین با 371 کیلوگرم و حشیش با 357 کیلوگرم بیشترین مقدار کشفیات را به خود اختصاص داده‌اند.

وی ادامه داد: طی این مدت 71 کیلوگرم شیشه و 277 کلیوگرم مواد پیش‌ساز نیز کشف شده است و مجموع کشفیات نیز به صورت کنترل محورهای مواصلاتی، تعامل اطلاعاتی و گشت‌زنی بوده است.

قائم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر اظهار داشت: استان‌های فارس و مازندران به ترتیب با کشف 609 کیلوگرم و 416 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک بیشترین مقدار کشفیات را طی این مدت داشته‌اند. همچنین در این مدت 67 قاچاقچی دستگیر شده‌اند که 3 نفر از آنان زن بوده‌اند.

جزینی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: در راستای ارتقاء سطح دانش آحاد مختلف جامعه در امر پیشگیری از اعتیاد و جهت بهره‌گیری مناسب از ظرفیت روحانیون کارگاه آموزشی سه روزه تربیت کادر متخصص پیشگیری اولیه از اعتیاد برای 50 نفر از روحانیون مستقر در زندان‌های کشور برگزار شد.

وی افزود: مقرر شد با همکاری وزارت علوم و مراکز مشاوره دانشجویی دانشگاه‌های کشور هم تفاهم‌نامه برگزاری 38 دوره آموزشی تربیت کادر متخصص پیشگیری اولیه از اعتیاد  در سراسر کشور منعقد شده و این دوره‌های سه روزه در سطوح مقدماتی، میانی و تکمیلی و با سرفصل ها و محتوای ویژه هر دوره  برگزار می‌شود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها