امروز : چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 26
۱۷:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 118940
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 34
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس؛‌ موسی پورموسوی در مراسم افتتاح موسسه آموزش عالی شهرداری که صبح امروز در ایوان شمس برگزار شد، درباره فعالیت مراکز علمی ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس؛‌ موسی پورموسوی در مراسم افتتاح موسسه آموزش عالی شهرداری که صبح امروز در ایوان شمس برگزار شد، درباره فعالیت مراکز علمی کاربردی وابسته به شهرداری گفت: 9 مرکز علمی کاربردی وابسته به شهرداری در حال فعالیت هستند که شامل مرکز سازمان شهرسازی، نوسازی و بهسازی، سازمان آتش نشانی، سازمان تاکسیرانی، سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات، سازمان فرهنگی هنری، آموزش های شهروندی، شرکت مترو، معاونت حمل و نقل و ترافیک، سازمان مدیریت بحران است که روسای شوراهای سیاستگذاری این مراکز به ترتیب آقایان فتح اللهی، شریف زاده، مظفر، قائمی، مرادی، امرودی، نایبی، تشکری هاشمی و صادقی هستند.

وی ادامه داد: ما مسئولیت آموزش ضمن خدمت کارکنان شهرداری را بر عهده گرفته ایم که در این راستا 3876 نفر در مقطع کاردانی، 3287 نفر در مقطع کارشناسی و مجموعا 7185 نفر در حال تحصیل در این 9 مرکز هستند و 427 نفر همکار، مدرس و عضو هیات علمی در این مراکز با ما همکاری دارند.

پورموسوی افزود: در 9 مرکز علمی کاربردی وابسته به شهرداری 64 رشته ترمی و 32 رشته پودمانی ارائه می شود که تا کنون 8 هزار نفر از این مراکز فارغ التحصیل شده اند.

رئیس موسسه آموزش عالی علمی کاربردی شهرداری تاکید کرد: مراکز علمی کاربردی وابسته به شهرداری به آموزش کارکنان و پیمانکاران شهرداری و شهروندان می پردازند.
انتهای پیام/ 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار