امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۸:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 118945
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از کاشان، رسول زرگرپور ظهر امروز در جمع مدیران شهرستان آران و بیدگل اظهار داشت: دولت به تعهدات و ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از کاشان، رسول زرگرپور ظهر امروز در جمع مدیران شهرستان آران و بیدگل اظهار داشت: دولت به تعهدات و قول‌هایی که در آغاز فعالیت به مردم داده است عمل کرده و در ادامه راه نیز در همین مسیر گام بر می‌دارد.

وی خاطرنشان کرد: پیش از روی کار آمدن دولت، مطالبات و درخواست‌های جدیدی از سوی مردم در فضای جامعه مطرح شد که دغدغه دولتمردان به شمار می‌رود.

فرماندار آران و بیدگل در تشریح این خواسته‌ها بیان داشت: یکی از این درخواست‌ها، این بود که مردم خواهان اعتدال بودند و از افراط و تفریط در حوزه‌های مختلف ناراحت بودند لذا می‌خواستند تا میانه‌روی در همه امور پایدار شود.

استاندار اصفهان، حاکمیت عقلانیت بر تصمیمات و تقویت مردم‌سالاری دینی را دو خواسته دیگر مردم عنوان کرد و افزود: حل مشکلات اقتصادی و نیز خارج شدن از انزوای سیاسی در روابط بین‌الملل از دیگر مطالبات حیاتی و به حق مردم از دولت بود.

زرگرپور ادامه داد: با این حال، شعارهای انتخاباتی رئیس جمهور با این خواسته‌های مردم نزدیک‌تر بود و موجب شد کسب اکثریت آرا توسط دکتر روحانی حاصل شود.

وی تصریح کرد: اکنون حدود 15ماه از عمر دولت تدبیر و امید می‌گذرد و این دولت به تعهدات و قول‌هایی که در آغاز فعالیت به مردم داده عمل کرده است و در ادامه راه نیز در همین مسیر گام بر می‌دارد.

وی، تلاش دولت در عرصه دیپلماتیک را ستود و تأکید کرد: یکی از بازخوردهای این اقدام دولت، افزایش سه برابری ورود گردشگر به استان اصفهان نسبت به سال گذشته است که از طریق ارتباط عزت‌مندانه ایران در عرصه دیپلماتیک با دیگر کشورها حاصل شده است.
انتهای پیام/2406/و30

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار