امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۱۳:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 118956
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از شیراز، سیدمحمدهادی ایمانیه بعد از ظهر امروز در آیین بهره‌برداری از ساختمان جدید این دانشکده اظهار کرد:

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از شیراز، سیدمحمدهادی ایمانیه بعد از ظهر امروز در آیین بهره‌برداری از ساختمان جدید این دانشکده اظهار کرد: دانشکده بهداشت و تغذیه بیش از 750 دانشجو دارد که از این تعداد 613 دانشجو در رشته بهداشت و مابقی در رشته تغذیه مشغول به تحصیل هستند.

وی خاطر نشان کرد: این فضای علمی و تحقیقاتی دارای سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی، آزمایشگاه، کتابخانه، سالن مطالعه و دیگر امکانات و تجهیزات آموزشی است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز تصریح کرد: در راستای ارتقای سطح علمی و پژوهشی از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بودجه قابل‌ توجهی صرف تجهیز و تکمیل فضاهای آموزشی و علمی کشور می‌شود.

ایمانیه ادامه داد: بعد از اجرای طرح تحول سلامت، بهداشت و بازسازی مراکز درمانی در هفته آینده بسته حمایت از فضاهای آموزشی دانشگاه‌ها نیز ابلاغ می‌شود که اجرای این طرح نقطه امیدی در روند علمی کشور ایجاد می‌کند.

وی در مورد تحولات اخیر در منطقه و جهان تصریح کرد: گروه‌های داعش، طالبان و النصره از سوی استکبار جهانی برای خدشه‌دار کردن چهره اسلام راه‌اندازی شده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: با تعامل، اتحاد و برادری میان اهل تشیع و تسنن توطئه‌های دشمنان نقش بر آب‌ شده و چهره اسلام مترقی، صلح‌طلب و آزادیخواه نزد جهانیان بیشتر روشن‌ می‌شود.
انتهای پیام/2448/ز20/د1000

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها