امروز : چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 22
۰۷:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 118960
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 35
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع رسانی قوه‌قضاییه، رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح خدمت در جهت احقاق حق و برپایی ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع رسانی قوه‌قضاییه، رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح خدمت در جهت احقاق حق و برپایی عدالت در جامعه را بسیار ارزشمند دانست و افزود: این یک نعمت بسیار بزرگی است که ما در خدمت نیروهای مسلح، تأمین امنیت مردم و در جهت بر پایی عدالت، تلاش می کنیم. 

حجت الاسلام و المسلمین محمدکاظم بهرامی در جمع کارکنان سازمان قضایی نیروهای مسلح استان زنجان گفت: شما وقتی که به این مجموعه آمدید با خدای خود و مردم عهد و پیمان بستید که در جهت احقاق حق کوشا باشید و این تلاش باید در تمام تصمیمات، آرا و قرارهای قضایی نمود پیدا کند.

وی با اشاره به حساسیت و اهمیت کار قضاوت افزود: کار قضا و برقراری عدالت مانند وزن کردن طلاست اگر کسی را مجازات می کنیم باید حساب و کتاب داشته باشد و به اندازه و بر اساس قانون باشد.

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح بر خوش بینی نسبت به یکدیگر و پرهیز از سوء ظن نسبت به افراد تأکید کرد و گفت: خوبی یکدیگر را بخواهیم تا عنایات خداوند شامل حامل ما شود چون اگر لحظه ای خداوند توجهش را قطع کند انسان سقوط می کند.

حجت الاسلام والمسلمین بهرامی با اشاره به اهمیت پیشگیری از وقوع جرم افزود: خدا را باید شاکر باشیم که اقدامات ما در نیروهای مسلح اثر گذار است، باید قدر این موقعیت را  دانست و کار را جدی تر و قوی تر پیش ببریم.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار