امروز : جمعه ۶ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 23
۰۰:۳۷
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 118968
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 117
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از خبرگزاری رویترز، «کارل لوین» رئیس کمیته نیروهای مسلح سنا در موسسه صلح آمریکا اعلام کرد که باید ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از خبرگزاری رویترز، «کارل لوین» رئیس کمیته نیروهای مسلح سنا در موسسه صلح آمریکا اعلام کرد که باید در سوریه یک منطقه پرواز ممنوع و منطقه حائل به وجود آورد.
وی در خصوص تهدید داعش اینگونه گفت: «داعش یک فرصت است. این گروه می‌تواند افراد و جهان را متحد و یکپارچه کند.»
مدتی است که آمریکا و برخی از کشورهای غربی این شعار را تکرار می‌کنند که حملات هوایی بی‌فایده است و باید نیروی زمینی وارد عمل شود و از این روی به زعم آنها، از ارتش ترکیه هیچ گزینه بهتری  وجود ندارد. لذا از ترکیه خواسته‌اند که به این ائتلاف بپیوندد. ترکیه نیز  شروطی را برای مشارکت در ائتلاف مطرح کرده که ایجاد منطقه حائل در مرز خود با سوریه یکی از این شروط است.
در همین راستا کشورهای غربی نیز به این طرح پیشنهادی ترکیه واکنش نشان داده و تقریبا همگی از طرح ایجاد منطقه حائل در مرز مشترک سوریه با ترکیه استقبال کرده بودند.
رئیس کمیته نیروهای مسلح سنا در خصوص افغانستان نیز گفت: نگرش منفی مردم آمریکا درباره پیشرفت افغانستان، اشتباه مطبوعات آمریکا است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار