امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۰:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 118974
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در کابل، «عبدالله عبدالله» رئیس اجرایی دولت وحدت ملی افغانستان امروز در همایش گرامیداشت روزی ...

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در کابل، «عبدالله عبدالله» رئیس اجرایی دولت وحدت ملی افغانستان امروز در همایش گرامیداشت روزی معلم در مدرسه «چهار قلعه چهاردهی» کابل ضمن تبریک روز معلم گفت: دولت وحدت ملی تلاش می‌کند با کمک مردم شرایط مناسب و بهتری را برای معلمین و دانش آموزان در سراسر این کشور فراهم کند.

عبدالله خطاب به دانش‌آموزان و آموزگاران، گفت: شما چشم امید فردای افغانستان هستید. بنابر شرایطی که دراین کشور حاکم بود، متاسفانه آموزگاران در محرومیت به سر می‌برند. با این که درسال‎های گذشته به وزارت آموزش و پرورش توجه شده است، اما بازهم در عرصه آموزش مشکلات زیادی را درپیش داریم.

رئیس اجرائی افغانستان بر عملی نمودن تعهدات خویش تاکید کرد و سرمایه گذاری روی آموزش و پرورش و فراهم نمودن شرایط بهتر برای آموزگاران را تنها هدف اساسی خویش خواند.

عبدالله افزود، تعهد و تلاش ما براین خواهد بود که هیچ نقطه‎ی از افغانستان از شرایط مناسب آموزشی محروم نباشد، کشورهایی که امروز به رشد و ترقی دست یافته‌‎اند، به خاطر توجه به آموزش و پرورش کودکان خود بوده است.

رئیس اجرایی دولت جدید افغانستان در پایان تاکید کرد، مکان آموزش و پرورش باید از تبعیض به دور بوده و آموزگاران، دانش‎آموزان را براساس روحیه اسلامی، وحدت ملی و عدالت اجتماعی پرورش دهند.

انتهای پیام/ز

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار