امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۲۳:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 118977
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 11
به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای فارس در بیشکک، بنابر اعلام دفتر مطبوعاتی ریاست جمهوری قزاقستان، «تالگات یرمگیایف» رئیس هیئت مدیره شرکت ملی «آستانه ...

به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای فارس در بیشکک، بنابر اعلام دفتر مطبوعاتی ریاست جمهوری قزاقستان، «تالگات یرمگیایف» رئیس هیئت مدیره شرکت ملی «آستانه اکسپو- 2017» اخیرا با «نورسلطان نظربایف» رئیس جمهور این کشور در «آستانه» ملاقات کرد.

در این ملاقات نظربایف دستور داد که برنامه زمان‌بندی شده برای انجام کارها جهت تدارک نمایشگاه بین‌المللی مذکور به صورت منظم اجرا شود.

نظربایف همچنین افزود: کارهای مقدماتی باید مطابق با برنامه زمان‌بندی شده صورت گیرد زیرا سیمای شهر با احداث مجموعه نمایشگاهی تغییر خواهد کرد ضمن آنکه اقتصاد کشور نیز از این نمایشگاه انگیزه مثبتی دریافت می‌کند.

وی همچنین تصریح کرد: باید فضای کاری برای واحدهای اقتصادی کوچک و متوسط که مصالح ساختمانی را تولید می‌کنند، تأمین شود.

نظربایف تأکید کرد: مسئله مهم دیگر این است که پس از برگزاری این نمایشگاه، استفاده مناسبی از واحدهای آن صورت گیرد.

یرمگیایف نیز اعلام کرد: طبق ارزیابی شرکت مذکور، حجم مقدماتی سرمایه گذاری‌های مستقیم خصوصی در پروژه‌های مربوط به احداث واحدهای نمایشگاه از جمله هتل‌ها، واحدهای مسکونی و غیره بیش از 800 میلیون دلار خواهد بود.

یرمگیایف همچنین تصریح کرد که احداث این واحدها مطابق با برنامه زمان‌بندی شده انجام می‌گیرد.

این مسئله در حالی است که تحویل همه 38 واحد اکسپو- 2017 برای بهره‌برداری تا ماه دسامبر سال 2016 پیش‌بینی می‌شود و انتظار می‌رود شرکت‌کنندگان اقدامات تدارکاتی خود را (برای این نمایشگاه) از ژانویه 2017 آغاز کنند.

در نمایشگاه اکسپو- 2017 که از 10 ژوئن الی 10 سپتامبر همان سال برگزار خواهد شد، بیش از 100 کشور، حداقل 10 سازمان بین‌المللی و حدود 10 شرکت پیشرو در عرصه فناوری‌های نوین شرکت خواهند کرد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها