امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۴:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11899
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۰۰
تعداد بازدید: 141
به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در بیانیه حزب موتلفه اسلامی آمده است؛ یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به واقع ...

به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در بیانیه حزب موتلفه اسلامی آمده است؛ یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به واقع مهمترین مصداق تحقق حماسه سیاسی توسط مردم معتقد، متدین و ولایتمدار ایران اسلامی است و تمامی دلسوزان انقلاب اسلامی در این انتخابات سعی خواهند کرد که این خواسته مقام معظم رهبری مبنی بر حضور حداکثری مردم را تحقق بخشند.
در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری و با ثبت‌نام تعداد بالایی از نامزدها، جمهوری اسلامی ظرفیت و توانایی و رویش نیروهای خود را نشان داد و پس از بررسی احراز صلاحیت نامزدهای ریاست جمهوری هشت نفر توسط شورای نگهبان تائید شدند که نشان از حرکت شورای نگهبان در خط قانون بود.
حزب موتلفه اسلامی نیز در این انتخابات در راستای وحدت اصولگرایان و حرکت در خط روحانیت و در جهت همبستگی نیروهای ارزشی و اصولگرا از ثبت‌نام یحیی آل‌اسحاق، نامزد این حزب  در انتخابات منصرف شد تا به کاهش نامزدهای اصولگرا در انتخابات منجر شود.
حزب موتلفه اسلامی پس از بررسی ویژگی‌ها و امتیازهای هشت نامزد انتخابات ریاست جمهوری که نشان دهنده حضور تمامی سلیقه‌های سیاسی در صحنه رقابت انتخاباتی است با نظر دبیران استان‌های این حزب در سراسر کشور و اعضای شورای مرکزی خود با احترام به همه نامزدها از دکتر ولایتی در این دوره از انتخابات حمایت می‌کند.
اعضای حزب موتلفه اسلامی در سراسر کشور تمام تلاش و همت خود را برای پیروزی دکتر ولایتی در عرصه انتخابات ریاست جمهوری انجام خواهند داد تا وظیفه خود را در تحقق حماسه سیاسی مد نظر مقام معظم رهبری انجام داده باشند.
حزب موتلفه اسلامی با توجه به ویژگی‌های ولایتی وی را فردی متدین، متخصص دارای تجربه و مفید برای اداره کشور می‌داند و معتقد است برنامه‌های دولت متمم  ولایتی می‌تواند بسیاری از مشکلات کشور را حل کند و در میان نامزدهای حاضر در انتخابات وی اصلح است.
حزب موتلفه اسلامی 10/03/92
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها