امروز : سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - 2020 December 1
۰۵:۵۹
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 1190
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۰۲:۵۱
تعداد بازدید: 239
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس یحیی آل‌اسحاق رئیس اتاق بازرگانی و نامزد یازدهمین دوره ریاست‌جمهوری پیش از ...

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس یحیی آل‌اسحاق رئیس اتاق بازرگانی و نامزد یازدهمین دوره ریاست‌جمهوری پیش از ظهر امروز (دوشنبه) با حضور در محل خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس از بخش‌های مختلف این خبرگزاری بازدید و در جریان فعالیت مختلف این رسانه قرار گرفت.

آل‌اسحاق بعد از بازدید از تحریریه شهیدان نیلی و برادران فارس طی نشستی با خبرنگاران سیاسی و اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس به سؤالات آنان پاسخ گفت.

وی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس با تاکید بر پایبندی خود به مکانیزم ائتلاف 5گانه، تاکید کرد که برای حضور در انتخابات ریاست‌جمهوری احساس تکلیف کرده و این احساس او مبتنی بر برنامه‌های جامع مدیریتی و اصلاح نظام مدیریتی کشور بوده است.

این نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری با بیان اینکه مشارکت مردم در انتخابات ریاست‌جمهوری دشمنان انقلاب اسلامی را مایوس خواهد کرد، گفت که همه باید برای حضور بانشاط و باشکوه مردم در پای صندوق‌های رای تلاش کنند.

مشروح این گفت‌وگو در روزهای آینده منتشر خواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها