امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 15
۰۶:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 119006
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، یک دادگاه فدرال در آمریکا روز چهارشنبه در ارتباط با پرونده انفجار مرکز نظامیان آمریکایی ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، یک دادگاه فدرال در آمریکا روز چهارشنبه در ارتباط با پرونده انفجار مرکز نظامیان آمریکایی در بیروت، ایران را به پرداخت جریمه 454 میلیون دلاری محکوم کرد.
این در حالی است که تهران همواره هرگونه دخالت در انفجار سال 1983 که به مرگ 241 تفنگدار آمریکایی منجر شد را رد کرده است. در سال‌های گذشته محافل صهیونیستی پس از هر حکم علیه ایران، از آن استقبال کرده‌اند.
دادگاه‌های آمریکایی پیش از این چندین بار علیه تهران رأی داده و به همین بهانه دستور به توقیف دارایی‌های ایران در آمریکا داده‌اند. تنها از سال 2007 به بعد، دادگاه‌های آمریکا در جلسات متعدد ایران را به پرداخت بیش از 10 میلیارد دلار غرامت به خانواده‌های قربانیان آن حادثه محکوم کرده‌اند.
سال گذشته یک دادگاه تجدید نظر در منهتن، به بلوکه شدن دارایی‌های بانک مرکزی ایران در یک حساب سیتی بانک آمریکا حکم داد. بانک مرکزی تا ماه آینده میلادی برای اعتراض به این حکم زمان دارد.
انتهای پیام/ق
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها