امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۲۰:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 119015
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، قسمتی دیگر از سری جدید مجموعه «صداهای مخالف» که با هدف بررسی و نقد لیبرالیسم غرب و آسیب‌های سیاسی، ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، قسمتی دیگر از سری جدید مجموعه «صداهای مخالف» که با هدف بررسی و نقد لیبرالیسم غرب و آسیب‌های سیاسی، اقتصادی و اجتماعی آن در شبکه مستند سیما ساخته شده، جمعه ،  25 مهر ماه، از این شبکه پخش می‌شود.

در برنامه «صداهای مخالف» برای نخستین بار فیلم‌های مستندی که فیلمسازان پیشرو غربی در نقد سیستم غرب ساخته شده‌اند، پخش و با حضور کار‌شناسان نقد می‌شود.  این فیلم ها توسط فیلمسازان مستقل و معترض غربی و با هدف روشنگری افکار عمومی جهان از حقایق پشت پرده جریانات سیاسی غربی ساخته شده است.

« حقیقت و دروغ ها » عنوان مستندی است که در این قسمت این برنامه پخش و نقد خواهد شد. این مستند به حقیقت پشت پرده شورای روابط خارجی آمریکا که نهادی خصوصی و در عین حال قدرتمند است می پردازد. این نهاد از چهره های پر نفوذ بانک ها ، صنایع ، ارتش و رسانه ها تشکیل شده است و تصمیمات مهم پشت صحنه سیاست آمریکا را اتخاذ می کند . بدون این که در قبال آن به مردم و رسانه ها پاسخگو باشد.

کارشناس این قسمت از برنامه دکتر فواد ایزدی خواهند بود و به نقد مستند « حقیقت و دروغ ها » می پردازد.

«صدای مخالف» در 52 قسمت 60 دقیقه‌ای جمعه‌ها ساعت 21 از شبکه مستند سیما پخش می شود.

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها