امروز : دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ - 2017 October 23
۱۵:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 119025
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 41
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، موسسه فرهنگی ـ هنری و انتشارات بین‌المللی الهدی، اولین نشست از سلسله جلسات تخصصی «عصر فرهنگ ملل» را با ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، موسسه فرهنگی ـ هنری و انتشارات بین‌المللی الهدی، اولین نشست از سلسله جلسات تخصصی «عصر فرهنگ ملل» را با همکاری خانه هنرمندان ایران برگزار می‌کند که به موضوع «دیپلماسی فرهنگی و شاخصه‌های آن در جمهوری اسلامی ایران» می پردازد.

در این نشست که در سالن استاد امیرخانی خانه هنرمندان ایران برپا می شود، قرار است دکتر ابوذر ابراهیمی ترکمان، رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و دکتر رضا ملکی، کارشناس روابط بین الملل سخنرانی کنند. همچنین دکتر مجید سرسنگی، مدیرعامل خانه هنرمندان ایران و حمیدرضا شاه آبادی، مدیرعامل موسسه فرهنگی ـ هنری و انتشارات بین‌المللی الهدی به عنوان میزبانان این برنامه، سخن خواهند گفت.

این نشست، دوشنبه 28 مهرماه جاری از ساعت 16 برگزار خواهد شد.

عصر فرهنگ ملل، نام سلسله نشست‌های فرهنگی است که به صورت ماهانه تا پایان امسال، مشترکاً از سوی انتشارات بین‌المللی الهدی و معاونت پژوهش خانه هنرمندان ایران به میزبانی خانه هنرمندان برپا می‌شود.

خانه هنرمندان ایران در خیابان طالقانی، خیابان فرصت شمالی (شهید سیدعباس موسوی) واقع شده است و عموم علاقه‌مندان می توانند از این برنامه استفاده کنند.
انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها