امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۷:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 119042
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 38
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حمید پور آذری کارگردان تئاتر گفت: معتقد ام سازمان بهزیستی در کنار برپایی جشنواره می تواند فضایی را در ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حمید پور آذری کارگردان تئاتر گفت: معتقد ام سازمان بهزیستی در کنار برپایی جشنواره می تواند فضایی را در اختیار هنرمندان تئاتر قرار دهد تا نیمی از روز را با بچه های بهزیستی کار کنند و نیم دیگر را به اجرا اختصاص دهند.
 
وی تأکید کرد:مهم نیست که اجراها در انبار یا سوله باشد بلکه آنچه اهمیت دارد این است که تئاتری ها در مشارکت با بچه های بهزیستی کار می کنند.
 
این کارگردان تئاتر تصریح کرد:خروجی جشنواره ها عموماً ماندگار و چندان زیاد نیست بنابراین می توان کاری کرد که بچه های بهزیستی کارنمایشی کنند و مسائل مختلف را در قالب نمایش به شهروندان و مخاطبان تئاتر ارائه کنند.
 
پورآذری بیان کرد:باید تمام نهادها به هنر این مملکت کمک کنند تا به تبع آن نیز کار فرهنگی انجام شود،بنابراین شهرداری هم می تواند با اختصاص فضا برای کار بچه های بهزیستی هم به هنر این سرزمین و هم به اعضا خود کمک کند.امیدوارم هرسال نمایشی با حضور بچه های بهزیستی اجرا شود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها