امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۳:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 119045
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، جمیله بوپاشا در مراسم بدرقه‌ای که رسانه ملی برای وی برگزار کرد ضمن تشکر از میهمان‌نوازی مدیران صدا و

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، جمیله بوپاشا در مراسم بدرقه‌ای که رسانه ملی برای وی برگزار کرد ضمن تشکر از میهمان‌نوازی مدیران صدا و سیما،مردم و مسئولان جمهوری اسلامی از پای‌بندی مردم ایران به نظام جمهوری اسلامی قدردانی کرد.

وی گفت:در کنار میهمان‌نوازی و رفتار گرم ایرانیان،ایران به ویژه تهران را بسیار زیبا دیدم و پیشرفت‌های علمی و فنی در این کشور کاملا مشهود است.

وی به ملاقات‎هایی که با زنان فرهیخته و مبارز ایران داشت اشاره کرد و گفت:زنان ایرانی مانند زنان مبارز الجزایر در دوران انقلاب و جنگ مبارزات ارزشمندی را در برابر ظالمان داشته‌اند که مرور این مبارزات برای من جالب توجه بود.

وی احساسش از زیارت بارگاه امام رضا (ع) را بیان کرد و گفت:در این زیارت حالات معنوی خاصی به من دست داد که در پی آن از اطمینان خاطر و آرامش وصف‌ناپذیری برخوردار شدم.

خانم بوپاشا افزود رسانه‌های غربی تلاش می‌کنند واقعیات جمهوری اسلامی را به گونه‌ای دیگر منعکس کنند،اما در این سفر از نزدیک با واقعیت‌های انقلاب اسلامی آشنا شدم و دریافتم تا چه حد هجمه‌های تبلیغی علیه این کشور در رسانه‌های غربی وجود دارد.

وی در پایان این سفر برای مردم و مسئولان ایرانی شادکامی و موفقیت آرزو کرد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها