امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۹:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 119050
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 34
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با توجه به بحث های داغ رسانه ای هفته های اخیر پیرامون محدود کردن کشاورزی به بهانه بحران کم آبی و بی ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با توجه به بحث های داغ رسانه ای هفته های اخیر پیرامون محدود کردن کشاورزی به بهانه بحران کم آبی و بی توجهی به خودکفایی در محصولات اساسی کشاورزی در دو دهه اخیر در تأمین امنیت غذایی کشور، ثریا امشب به بررسی موضوع چرایی غفلت از خودکفایی در محصولات اساسی کشاورزی و چالش های پیش روی تأمین امنیت غذایی کشور می‌پردازد.
مهندس عباس رجایی، رییس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی و مهندس حسین صفایی، معاون وزیر جهاد کشاورزی و مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران مهمانان برنامه ثریا هستند.
ثریا امشب بعد از سریال «معراجی ها» با سؤال پیامکی: علی­رغم تأکید قانون اساسی بر خودکفایی در تأمین غذاهای اساسی، به نظر شما کدام یک از محصولات زیر جزو 10 قلم کالای اول وارداتی کشور است؟ به روی آنتن خواهد رفت.
بینندگان برنامه می توانند از هم اکنون یکی از گزینه های: 1. گندم و برنج     2. شکر     3. گوشت     4. ذرت و سویا     5. همه موارد     را به شماره پیامک 300001435 ارسال کنند و در قرعه کشی 10 کارت هدیه شرکت کنند.
همچنین مخاطبین می توانند از طریق شبکه های اجتماعی تلفت همراه با شماره 09300001435 برای برنامه ثریا، فیلم، عکس و نظرات خود را ارسال کنند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار