امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 16
۱۱:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 119063
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۲۸
تعداد بازدید: 19
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اصفهان حجت‌الاسلام حیدر مصلحی پیش از ظهر امروز در ششمین کنگره شهدا و ایثارگران روحانی استان ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اصفهان حجت‌الاسلام حیدر مصلحی پیش از ظهر امروز در ششمین کنگره شهدا و ایثارگران روحانی استان اصفهان اظهار

کرد: بیداری اسلامی در منطقه توهم نبود بلکه واقعیتی بود که متأسفانه برخی از اندیشمندان و علمای منطقه آن را درک نکردند.

وی تصریح کرد: دشمن سه هدف اصلی را با ایجاد جنگ تحمیلی دنبال می‌کرد که نخستین هدف نابودی انقلاب اسلامی ایران بود، چرا که انقلاب اسلامی هستی استکبار را هدف قرار داده بود و اصلیت وجودی استکبار را زیر سؤال برده بود.

وزیر سابق اطلاعات افزود: برخی از سران و دولتمردان منطقه با اراده دول غربی حرکت می‌کنند، این در حالی است که انقلاب اسلامی ایران امروز در دنیا در حال پیمودن مسیری است که باعث توسعه حکومتی و تحقق اهداف بلند اسلام در جهان است.

وی متذکر شد: امروز جغرافیای اسلام ناب محمدی که امام راحل شعار آن را می‌داد بخش عمده کشورهای اسلامی جهان را به خود اختصاص داده است.

مصلحی ضمن بیان تحلیلی از اوضاع منطقه خاورمیانه اظهار کرد: ما در زمان تصدی و تسلط خود بر وزارت اطلاعات در دولت دهم، اطلاعات دقیق و جامعی از درگیری و سردرگمی شورای مرکزی سازمان سیا در مواجهه با بیداری اسلامی منطقه داشتیم.

وی خاطرنشان کرد: حمله و تهاجم آمریکا و استکبار جهانی علیه بشار اسد به واسطه نقش کلیدی سوریه و بشار اسد در جبهه مقاومت منطقه بود.

ادامه دارد...

انتهای پیام/63030/ش

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها