امروز : شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 18
۰۶:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 119081
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۴۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از مشهد، علی کفاشیان ظهر امروز در حاشیه مجمع انتخابات هیئت فوتبال خراسان رضوی در جمع خبرنگاران اظهار ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از مشهد، علی کفاشیان ظهر امروز در حاشیه مجمع انتخابات هیئت فوتبال خراسان رضوی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در ارتباط با برکناری نبی از دبیرکلی فدراسیون باید بگویم این موضوع صحت نداشته و برکناری وی تنها شایعه بوده، چراکه حضور نبی در این پست به صورت قانونی است.

رئیس فدراسیون فوتبال در ارتباط با سفر به مالزی تصریح کرد: در جلسه کمیته اصلاح ساختار فوتبال آسیا، در قالب یک گروه پنج‌ نفره مباحث مربوط به چشم‌انداز قاره را دنبال می‌کنیم تا آخرین نظرات و پیشنهادات خود را در این زمینه ارائه دهیم.

کفاشیان در مورد جلوگیری از ورود دوربین‌های صداوسیما به ورزشگاه‌ها به‌ دلیل نپرداختن حق پخش تلویزیونی خاطرنشان کرد: در مسابقات این دور جام حذفی هیچ مشکلی برای ورود دوربین‌ها وجود ندارد و تاکنون هیچ تفاهم‌نامه‌ای با صداوسیما در مورد حق پخش امضا نکردیم اما اگر تا سه‌شنبه هفته آینده این تفاهم‌نامه امضا نشود جلوی ورود دوربین‌ها را می‌گیریم.

انتهای پیام/70005/غ20

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها