امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۰:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 119102
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۲۳:۳۳
تعداد بازدید: 23
به گزارش خبرنگار سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، رمضان عبدالله دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین عصر امروز در حاشیه دیدار با علی‌اکبر ولایتی ...

به گزارش خبرنگار سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، رمضان عبدالله دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین عصر امروز در حاشیه دیدار با علی‌اکبر ولایتی رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام در پاسخ به سؤالی مبنی بر تحولات منطقه و ایده‌های ایران در این رابطه اظهار داشت: با تعدادی از مقامات جمهوری اسلامی ایران دیدار کردیم همچنین دیداری با رهبر معظم انقلاب انجام دادیم که در این دیدار راجع به تحولات منطقه خصوصاً جنگ 51 روزه غزه صحبت شد.

وی ادامه داد: در این دیدار همچنین به معنا و مفهوم پیروزی بزرگ ملت فلسطین و مقاومت و معنای مقاومت این ملت در مبارزه با اسرائیل اشاره شد.

رمضان عبدالله با بیان اینکه مقام معظم رهبری نسبت به پایداری و مقاومت فلسطین اشاره داشتند، خاطرنشان کرد: ایشان بر حمایت جمهوری اسلامی ایران از مقاومت و آرمان‌های برحق ملت فلسطین تأکید کردند.

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ادامه سخنان خود تصریح کرد: این دیدار اطمینان خاطری بود که مسئله فلسطین و آرمان آن باید قطب‌نمایی باشد تا همه راه‌های منطقه‌ را تصحیح کند و در مسیر درست قرار دهد.

وی افزود: مقاومت فلسطین باید این امت را از گرداب و مردابی که به صورت فتنه‌های مذهبی و طایفه‌ای درآمده است نجات دهد و امت اسلامی باید یکپارچه باشد چرا که دوست‌ داشتنی‌تر و مقدس‌تر از مسجدالاقصی برای مسلمانان وجود ندارد.

رمضان عبدالله اظهار داشت: ما از جمهوری اسلامی ایران، ملت و رهبر این کشور تشکر کردیم و این تشکر را خدمت مقام معظم رهبری ابلاغ کردیم.

وی ادامه داد: ما از سوی مقاومت از حمایت‌های جمهوری اسلامی ایران تشکر می‌کنیم چرا که اگر کمک‌های جمهوری اسلامی ایران نبود این پیروزی محقق نمی‌شد و مقاومت نمی‌توانست وارد چنین جنگی شود و از آن پیروز خارج شود.

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین با بیان اینکه من به همه اطمینان می‌دهم مقاومت در وضعیت خوبی به سر می‌برد، گفت: برای هرگونه حمله احتمالی آمادگی داریم و فقط اندکی از امکانات را از دست داده‌ایم اما مقاومت همچنان پوینده و بالنده است و از نظر امکانات مشکلی ندارد.

وی با تأکید براینکه مقاومت برای هر گونه جنگ احتمالی آمادگی دارد، خاطرنشان کرد: اگرچه جنگ به پایان رسیده اما مردم فلسطین در کنار مقاومت ایستاده‌اند و حضور دارند و مقاومت نیز در کنار مردم غزه و فلسطین می‌ایستد تا ویرانی‌های ناشی از جنگ را بازسازی کند.

رمضان عبدالله هشدار داد: ما اعلام می‌کنیم که نباید بازسازی غزه میدانی برای تبلیغات و مزایده‌های بین‌المللی و منطقه‌ای شود و برخی بخواهند از رنج ملت فلسطین سوءاستفاده و بهره‌برداری کنند.

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران مانند همیشه به حمایت از ملت فلسطین پرداخته است، گفت: همانطور که جمهوری اسلامی ایران در جنگ اخیر در کنار ملت فلسطین بود، در بازسازی نیز در کنار ملت فلسطین خواهد بود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها