امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۶:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 119103
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۲۳:۳۳
تعداد بازدید: 97
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از مشهد، حسن رحیم‌پور ازغدی دقایقی پیش در پنجمین سالگرد شهادت سرلشکر شهید نورعلی شوشتری در مسجد ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از مشهد، حسن رحیم‌پور ازغدی دقایقی پیش در پنجمین سالگرد شهادت سرلشکر شهید نورعلی شوشتری در مسجد امام علی (ع)

اظهار داشت: به برکت شهدای راه وحدت اسلامی امروز بحث جهاد اسلامی در کل جهان اسلام مطرح شده است.

وی ادامه داد:‌ مسئله جهانی شدن اسلام سیاسی در فکر برای نجات امت اسلام است و دیگری برای تخریب بیداری اسلامی است که به اسم جهاد در راه خدا انواع جنایت‌ها را علیه بشریت می‌کنند.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی خاطرنشان کرد: روزی در ایران پرچم آمریکا و اسرائیل آتش زده می‌شد، اما امروز در صدها کشور و حتی در خود آمریکا شعار «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» سر داده می‌شود.

رحیم‌پور ازغدی به فتنه‌های رسانه‌های آمریکا و اروپا اشاره کرد و یادآور شد: شبکه ۲۴ فرانسه برای تحریک اعراب گفته است که چهارمین پایتخت عربی به تسخیر ایران درآمده تا بگوید ایران به دنبال راه‌اندازی امپراتوری در جهان است.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی هیچ زمانی از مذهب کسی سئوال نکرد، بیان داشت: ما در بوسنی شهید و اسیر داریم، اما هیچ‌کس از مسلمانان‌شان سئوال نکرد چه مذهبی دارند.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی به اشاره به جنایات گروهک تروریستی داعش، عنوان کرد: بدنه پایین گروهک داعش بچه‌های مسلمان‌های ساده هستند که جهاد را برای رسیدن به بهشت می‌خواهند، اما نمی‌گویند چرا مسلمان علیه مسلمان جهاد می‌کند و چرا این جهاد علیه اسرائیل نیست.

رحیم‌پور ازغدی با بیان اینکه فرهنگ جهادی کل جهان اسلام را فرا گرفته است، بیان کرد: آمریکا یک نمونه تقلبی از فرهنگ جهادی را ایجاد کرده تا مردم شعار «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» سر ندهند، چراکه نتوانستند جلوی مسیر فرهنگ جهادی را بگیرند و مسیر آن را تغییر دادند.

وی با اشاره به اینکه کل مسئله گروهک تروریستی داعش در دعوای جمل و نحوه وضو و مسائل حاشیه‌ای خلاصه می‌شود، عنوان داشت: داعش می‌گوید مذاهب باید کف خیابان بیایند و بعد با اسلحه و ناسزا می‌گویند حق با چه کسی است.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با بیان اینکه شیعه و سنی هزاران سال در کنار هم زندگی کردند، اما سلاح به روی هم نگرفتند، اظهار داشت: طی ۱۰، ۱۲ سال اخیر که آمریکا و ناتو به منطقه آمدند پول و اسلحه به کشورها تزریق کردند و جنگ شیعه و سنی را راه انداختند.

رحیم‌پور ازغدی تأکید کرد:‌ دشمن به دنبال است که تفاوت‌های مذهبی را به جنگ مذهبی و سپس به جنگ سیاسی تبدیل کند.

وی در ادامه چنین توضیح داد: ما در جواب افرادی که می‌گویند «نه غزه، نه لبنان» می‌گوییم ما ایرانی هستیم اما مسلمان ایرانی و بزرگترین افتخار مسلمان ایرانی کمک به مستضعفان جهان است.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با تأکید بر اینکه رژیم فاسد صهیونیستی نابودشدنی است، بیان داشت: اسرائیل کشور نیست، بلکه خط مقدم غرب است که اگر اسرائیل نابود شود غرب نیز در آستانه نابودی قرار می‌گیرد.

ازغدی اضافه کرد: آمریکا که از عهده ۳۰ هزار نیروی داعش برنمی‌آید می‌داند که هرگز نمی‌تواند با ایران اسلامی که نیروهای نظامی و بسیج و سپاه پشت آن هستند وارد میدان نبرد شود.

عضو شورای انقلاب فرهنگی خاطرنشان کرد: بخشی از بدنه گروهک تروریستی داعش در نتیجه سادگی بازی خوردند اما بخش دیگر افراد فاسد و بعثی هستند.

ازغدی در پایان تشریح کرد: آمریکا و اروپا ارتش و سرباز برای جنگ ندارند و فقط سلاح، رسانه و موشک می‌توانند تولید کنند.

انتهای پیام/70005/ذ40

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها