امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۱۹:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 119123
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 30
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور امروز (پنج شنبه) پس از ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور امروز (پنج شنبه) پس از افتتاح مجتمع جدید پژوهشکده علوم شناختی، از برخی شرکتهای دانش بنیان فعال در شهر جدید پردیس از جمله شرکتهای دانش بنیان «پویش دارو» و «الکترونیک برتر» که به ترتیب در حوزه تولید داروهای نوترکیب و ساخت تجهیزات پزشکی فعال هستند بازدید کرد.

معاون اول رئیس جمهور در این بازدیدها ضمن گفتگو با پژوهشگران و متخصصان فعال در این شرکتهای دانش بنیان، در جریان آخرین روند تبدیل ایده به محصول و تکمیل زنجیره تجاری سازی در حوزه های تولید دارو و تجهیزات پزشکی قرار گرفت.

جهانگیری همچنین با حضور در پارک علم و فناوری پردیس از نمایشگاه محصولات پیشرفته شرکتهای دانش بنیان عضو پارک علم و فناوری پردیس بازدید کرد.

اسحاق جهانگیری در حین این بازدیدها که در جریان صرفه جویی ارزی، رشد صادرات کشور و ایجاد اشتغالزایی قرار گرفت، گفت: حمایت از شرکتهای دانش بنیان یکی از سیاستهای جدی دولت است؛ شرکتهای دانش بنیانی که در پردیس مورد بازدید قرار گرفتند محصولات خوبی از ابتدا طراحی و تولید و در بازار عرضه می کنند.

معاون اول رئیس جمهور ابراز امیدواری کرد: با بکارگیری حداکثری نیروهای تحصیل کرده کشور در بازار فعالیتهای دانش بنیان، توسعه آینده کشور بر مبنای توسعه علمی رقم بخورد.

سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، مهندس محمدرضا نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت و سیدحسین هاشمی استاندار تهران، معاون اول رئیس جمهور را در بازدید از شرکتهای دانش بنیان همراهی می کنند.

پارک فناوری پردیس از سال 1380 بعنوان اولین پارک فناوری کشور شکل گرفت که چشم انداز آن تبدیل شدن به بزرگ ترین منطقه نوآوری و تجاری سازی فناوری در غرب آسیا در افق سند چشم انداز 20 ساله کشورو با جهت گیری قدرت اول علمی و فناوری منطقه است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها