امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۸:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 119127
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 25
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی نیروی دریایی ارتش، حجت‌الاسلام محمدباقر روشندل رئیس اداره عقیدتی سیاسی نیروی دریایی

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی نیروی دریایی ارتش، حجت‌الاسلام محمدباقر روشندل رئیس اداره عقیدتی سیاسی نیروی دریایی ارتش در حاشیه آیین تجدید میثاق کارکنان سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با آرمان های بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی اظهار داشت: آنچه که ما در سالروز تأسیس سازمان عقیدتی سیاسی به فرمان حضرت امام خمینی(ره) می بینیم دورنمایی است که آن بزرگ مرد ضرورت ایجاد یک نهاد فرهنگی و سیاسی در ارتش را آشکار ساخت.

روشندل ضمن تبریک به مناسبت سالروز تأسیس سازمان عقیدتی سیاسی افزود: در نیروی دریایی ارتش بواسطه مأموریت هایی که طی سال های اخیر به این نیروی راهبردی محول شده است و حضور ناوگروه های آن در آب های آزاد و بین المللی، عقیدتی سیاسی این نیرو هم جلوه دیگری به خود گرفته و باعث شده تا این اداره ضمن اجرای تمامی مأموریت هایی که مشابه آن در سایر ادارات انجام می شود با همراهی در مأموریت های اعزام به آبهای آزاد حضوری تأثیرگذار در این سفرها داشته باشد و گام های مضاعفی در مسیر پیشبرد اهداف نهاد مقدس عقیدتی سیاسی بردارد.

وی خاطر نشان کرد: امید داریم که طبق برنامه ریزی های به عمل آمده در این سفرهای دریایی به ویژه در سفرهایی که برای طی دوره کارورزی دانشجویان دانشگاه علوم دریایی حضرت امام خمینی(ره) پیش بینی شده است اقدامات مؤثری در راستای ارتقاء بیش از پیش سطح فرهنگ کارکنان نیروی دریایی راهبردی ارتش انجام دهیم.

رئیس اداره عقیدتی سیاسی نیروی دریایی ارتش به نمونه هایی از برنامه ریزی های به عمل آمده توسط این اداره برای امور فرهنگی – تبلیغی ناوگروه ها اشاره کرد و گفت: عقیدتی سیاسی نیروی دریایی در قالب طرح جامع فرهنگی برنامه های کاربردی مؤثری از جمله گردآوری، طراحی و انتشار جزوات متعدد تحت عنوان سیر مطالعاتی در سفر دریایی با موضوعات مختلف قرآنی، تاریخی، اعتقادی، روشنگری سیاسی، اخلاقی و ... پیش بینی و اجرا کرده است.

روشندل در ادامه به تعامل بسیار مطلوب بین سامانه فرماندهی، حفاظت اطلاعات و عقیدتی سیاسی مجموعه نیروی دریایی راهبردی ارتش اشاره و تصریح کرد: مصداق بارز این تعامل و همکاری سازنده در اجرای برنامه های تبلیغی و رسانه ای این نیرو نمود پیدا می کند که اگر این همدلی و همیاری ها نباشد این برنامه ها به نتیجه نخواهد رسید.

وی در پایان ابراز داشت: آنچه که از عقیدتی سیاسی انتظار رفته و می رود در سخنان حضرت امام(ره) و رهبری آمده و مضمون آن این است که عقیدتی سیاسی باید حکومت بر دلها داشته باشد و دلها را بسوی خداوند سوق دهد حال ما باید ببینیم این نهاد مقدس در این امر مهم تاکنون چه اندازه موفق بوده است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها