امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۲۱:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 119139
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی اداره کل محیط زیست استان تهران، محمود رضا خسروی اظهار داشت: روز گذشته ماموران ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی اداره کل محیط زیست استان تهران، محمود رضا خسروی اظهار داشت: روز گذشته ماموران پاسگاه محیط بانی مکرش در منطقه حفاظت شده کویر در حین گشت و کنترل در تاغ زارهای منطقه در محدوده مکرش (جنوب جاده قم –گرمسار) به پنج نفر متخلف با یک دستگاه خودرو نیسان وانت و یک دستگاه پژو سواری که در حال قطع درختچه‌های تاغ کویری بودند برخورد کردند.

وی افزود: یکی از متخلفان به محض مشاهده ماموران با خودرو سواری  اقدام به فرار می‌کند که پس از تعقیب و گریز 2 تن از آنها به همراه تعداد 25 اصله درختچه تاغ قطع شده دستگیر و تحویل کلانتری جوادآباد شدند.

خسروی با بیان اینکه این افراد با علم و آگاهی به عمل مجرمانه خود در اوقات شب اقدام به قطع اشجار کرده بودند، اظهار داشت: در طی سال‌ها حفظ و حراست ،منطقه سیمای جنگلی داشته و نقش اساسی در تثبیت شن‌های روان و جلوگیری از بروز بحران ریز گرده‌ها را دارد ولی متاسفانه مدتی است مورد هجوم سودجویانه افراد متخلف واقع شده که  برخورد با این متخلفان در دستور کار این اداره قرار دارد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها