امروز : سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 12
۰۶:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 119154
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
سید حسین هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره صرفه‌جویی در ادارات استان تهران با آغاز فصل سرما اظهارداشت: با توجه به فصل سرما و صرفه‌جویی ...

سید حسین هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره صرفه‌جویی در ادارات استان تهران با آغاز فصل سرما اظهارداشت: با توجه به فصل سرما و صرفه‌جویی در انرژی دستورالعملی در این خصوص به تمامی دستگاه‌های اجرایی و ادارات استان ابلاغ شده است.

وی ادامه داد: تمامی دستگاه‌های دولتی باید بدانند صرفه جویی در مصرف حامل‌های انرژی بخصوص در پادگان‌ها، ادارات و وزارتخانه‌های مستقر در تهران باید جدی گرفته شود.

استاندار تهران گفت: در صورت مشاهده اتلاف انرژی در دستگاه‌ها این موضوع به رؤسای دستگاه‌ها اطلاع‌رسانی می‌شود و از دستگاه‌هایی که در این حوزه توجه کافی دارند تقدیر می‌کنیم.

وی با اشاره به اینکه مصوباتی درخصوص صرفه‌جویی در مصرف انرژی داشته‌ایم، گفت: تأمین اعتبارات احداث نیروگاه‌های کوچک خورشیدی در مجتمع‌های مسکونی اولویت قرار دادن احداث نیروگاه‌هایی با مقیاس کوچک و با استفاده از اعتباراتی از صندوق توسعه ملی، تصویب مصوبات کارگروه آب و برق استان، بهینه‌سازی مصرف گاز با ایجاد پروژه‌های جدید و ارائه دستورالعمل‌ها و ابلاغیه‌ها به دستگاه‌های اجرایی استان از مصوبات اخیر استانداری بوده است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار