امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۱۳:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 119157
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «خالد ابوبکر» از فرماندهان ارشد پلیس مالزی اعلام کرد که طی یک هفته اخیر 14 مالیزیایی که ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «خالد ابوبکر» از فرماندهان ارشد پلیس مالزی اعلام کرد که طی یک هفته اخیر 14 مالیزیایی که قصد داشتند به گروهک داعش در خاورمیانه بپیوندند، بازداشت شدند. در میان این 14 نفر یک مقام حکومتی نیز حضور دارد.

بنابر گزارش «القدس العربی»، خالد ابوبکر افزود که این مقام حکومتی 37 ساله معاون مدیر وزارت انرژی و فناوری‌های سبز است. وی ادامه داد که احتمالا این فرد در مقابل عضوگیری برای داعش مبالغی دریافت می‌کرده است.

بر اساس این گزارش مقامات مالزی در حال تحقیق برای شناخت پی بردن به منبع پول‌هایی است که برای عضوگیری داعش در مالزی استفاده می‌شود. پلیس این کشور از دوشنبه (21مهرماه) تا چهارشنبه (دیروز) در عملیاتی گسترده در سراسر کشور تمام کسانی را که مشکوک به پیوستن به داعش بودند، بازداشت کرد.

14 نفر بازاشتی در میانگین سنی 14 تا 48 سال هستند و قصد داشتند از ترکیه خود را به داعش برسانند. دهها مالزیایی تا کنون خود را به گروه‌های تروریستی به ویژه در سوریه رسانده‌اند و پلیس این کشور نظارت خود بر شبکه‌های اجتماعی را افزایش داده است.
انتهای پیام/ص

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها