امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۱:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 119158
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 34
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، ماجرای پیوستن یک دختر یهودی دارای تابعیت فرانسه خشم یهودیان فرانسه را برانگیخته و انزجار

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، ماجرای پیوستن یک دختر یهودی دارای تابعیت فرانسه خشم یهودیان فرانسه را برانگیخته و انزجار آن‌ها را در پی داشته است.

به گزارش پایگاه خبری «شبکه فلسطین الإخباریة»، این دختر یهودی 18 ساله که «ساره» نام دارد 11 مارس گذشته از طریق هوایی به «استانبول» ترکیه رفت تا از طریق مرزهای این کشور، وارد سوریه شود و به گروهک تروریستی داعش بپیوندد.

به گزارش این پایگاه خبری، ساره نخستین دختر یهودی است که اعلام کرد به گروههک تکفیری داعش پیوسته است.

بنا بر این گزارش، این دختر یهودی از پدرش خواسته بود که وی را به یک ایستگاه قطار برساند؛ وی که برای نخستین بار، حجاب کامل داشت، به پدرش گفت که می‌خواهد از این طریق به دوستانش بگوید که زنان مسلمان چگونه حجاب دارند.

شبکه فلسطین الاخباریه ادامه داد: پدر ساره فکر می‌کرد دخترش شب باز خواهد گشت، ولی ساره به خانواده‌اش گفت که به خانه باز نخواهد گشت.

به گزارش این پایگاه، خانواده ساره خبر مفقود شدن وی را به مقامات فرانسوی ابلاغ کردند و پس از کنترل و بازبینی دوربین های فرودگاه «مارسی» مشخص شد که از طریق هواپیمای استانبول، به ترکیه رفته است تا به گروهک تروریستی داعش بپیوندد.
انتهای پیام/ص

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها