امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۰۹:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 119167
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «عباس المحمداوی» دبیرکل گران‌های «حزب‌الله-مجاهدین» عراق تهدید کرد در صورتی که عربستان

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «عباس المحمداوی» دبیرکل گران‌های «حزب‌الله-مجاهدین» عراق تهدید کرد در صورتی که عربستان سعودی حکم اعدام روحانی شیعی «نمر النمر» را اجرا کند، 3 عربستانی را که در دست این گردان‌ها اسیر هستند اعدام خواهد کرد.

بنا به گزارش «وای نیوز» عراق، المحمدوای در ادامه از حکومت عراق خواست تمامی بازداشتی‌های عربستانی در این کشور را در صورت اعدام شیخ النمر، اعدام کند.

وی افزود: مقامات عربستانی چگونه می‌توانند بی رحمانه اینچنین حکمی در حق یک روحانی جلیل القدر که علیه پادشاهی فاسد صحبت کرده است، بدهند؟. این عضو حزب‌الله عراق افزود: اگر عربستان از اجرای این حکم منصرف نشود ما 3 اسیر خود با تابعیت عربستان را اعدام می‌کنیم و هرگز آنها را تا آزادی شیخ النمر تحویل نمی‌دهیم.

المحداوی ادامه داد که اگر «خدایی نکرده عربستان از این تصمیم منصرف نشود گردان‌های حزب‌الله در عراق، لبنان، سوریه و یمن به آن پاسخی غیر قابل انتظار خواهند داد».

عربستان سعودی چهارشنبه (دیروز) پس از 13 جلسه دادگاه ، حکم اعدام شیخ النمر را که بیش از 800 روز است در زندان‌های این کشور به سر می‌برد، صادر کرد (جزئیات بیشتر). دادگاه ریاض، النمر را به اعدام محکوم کرد. هنوز این خبر را مقامات قضایی عربستان رسما اعلام نکرده‌اند.
انتهای پیام/ص

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها