امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۷:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 119169
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، یک شرکت داروسازی چینی یک داروی آزمایشی ابولا را به آفریقا فرستاده تا مورد استفاده ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، یک شرکت داروسازی چینی یک داروی آزمایشی ابولا را به آفریقا فرستاده تا مورد استفاده امدادگران چینی قرار گیرد و قرار است در آنجا آزمایشات کلینیکی بر روی آن انجام گیرد تا در صورت ممکن برای مقابله با بیماری مهلک ابولا مورد استفاده قرار گیرد.

مدیران اجرایی  شرکت داروسازی «سیهون»، روز پنجشنبه (امروز) به خبرگزاری رویترز اعلام کردند که چندین هزار دوز از داروی «جی کی-05» به افریقا فرستاده شده است و قرار است در صورت لازم مقادیر بیشتری از این دارو به آفریقا فرستاده شود.

شیوع بیماری مهلک ابولا در غرب آفریقا، تاکنون به مرگ بیش از چهار هزار نفر منجر شده است و دولت‌ها و داروسازان سراسر جهان در رقابت هستند تا درمانی برای این بیماری که در اروپا و آمریکا نیز شیوع پیدا رکده‌ است پیدا کنند.

مشاور مدیرعامل شرکت سهیون اعلام کرد: «امدادگران چینی از قبل با خود این دارو را برده‌اند و اگر این بیماری در بین آنها شیوع پیدا کند، ممکن است از این دارو استفاده کنند.»

در صورتیکه این دارو مورد تأیید قرار گیرد، امتیاز بزرگی برای بخش پزشکی چین به حساب خواهد آمد و این اتفاق در شرایطی رخ می‌دهد که آمریکا تمامی تلاش خود را به کار گرفته تا نشان دهد نقش پررنگی در مقابله با این بیماری در آفریقا ایفا می‌کند.

با اینحال تاکنون گزارشاتی منتشر شده است که نشان می‌دهد که احتمالاً این یک ویروس دست‌ساز است و ممکن است آمریکا پشت پرده این قضیه قرار داشته باشد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها