امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۲:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 119181
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 23
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق، در حالی‌که تلاش‌ها در شهر حمص، در مرکز سوریه و از جمله کوی «الوعر» این شهر بر به نتیجه ...

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق، در حالی‌که تلاش‌ها در شهر حمص، در مرکز سوریه و از جمله کوی «الوعر» این شهر بر به نتیجه رسیدن مذاکرات و گفت‌وگوهای آشتی ملی و آتش‌بس متمرکز شده، گروه‌های مسلح به هر ترفندی برای به بن بست کشاندن این تلاش‌ها و نقض آتش‌بس متوسل می‌شوند.

در همین راستا گزارش شده است که کوی الوعر امروز پنج‌شنبه شاهد درگیری‌هایی اطراف بیمارستان نظامی این کوی میان نیروهای ارتش سوریه با عناصر مسلحی بود که تلاش داشتند، به این کوی نفوذ کنند.

در این ارتباط یک منبع آگاه در کمیته‌های آشتی ملی و مردمی الوعر در گفت‌‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق تصریح کرد: اقدام اخیر گروه‌های مسلح ممکن است، تلاش‌ها برای دستیابی به آتش‌بس و توافق جامع در کوی را با مانع مواجه کند، اگرچه تلاش‌ها برای پایان دادن به این درگیری‌ها همچنان ادامه دارد.

 

این منبع در ادامه افزود: پس از حمله اخیر روز گذشته گروه‌های مسلح، دیگر گروه‌های مسلح موجود در کوی نیز اقدام به شلیک‌های هوایی برای ایجاد رعب و وحشت میان اهالی کردند که حدود یک ساعت طول کشید.

وی گفت: پس از ناکامی گروه‌های مسلح در نفوذ به داخل کوی و مقابله ارتش سوریه با آنها گروه‌های مسلحی که اقدام به شلیک هوایی در کوی کرده بودند، نیز از انظار پنهان و در پناهگاه‌های خود مخفی شدند.

انتهای پیام/ز

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها