امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۰۲:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 119192
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 40
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، واشنگتن دلخوری خود بابت تعیین ونزوئلا به عنوان عضو غیردائم شورای امنیت سازمان ملل را در

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، واشنگتن دلخوری خود بابت تعیین ونزوئلا به عنوان عضو غیردائم شورای امنیت سازمان ملل را در بیانیه نماینده خود در این سازمان نشان داد.
در بخشی از بیانیه سامانتا پاور نماینده آمریکا در سازمان ملل آمده است: «متاسفانه نحوه برخورد ونزوئلا با روح منشور سازمان ملل در تضاد بوده و این کشور یکی از نقض‌کنندگان حقوق بشر است. آمریکا از حکومت ونزوئلا احترام به حقوق بشر و آزادی‌های اساسی مردمش را خواستار است».
این اظهارات ادامه دخالت‌های واشنگتن در امور داخلی ونزوئلا در قبال ناآرامی‌های چندی پیش ونزوئلا است؛ آمریکا در دخالتی آشکار و در نقض صریح اصول مصرح در منشور سازمان ملل بارها از معترضان دفاع و دولت این کشور را محکوم کرده بود.
در بخش دیگری از بیانیه مقام ارشد آمریکا آمده است: «از داعش گرفته تا ابولا، مالی و جمهوری آفریقای مرکزی، شورای امنیت باید به مسئولیتهای خود با اتحاد در برابر تهدیدات مشترک عمل کند و همه اعضا باید به تعهدات حساسشان عمل کنند».
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها