امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۹:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11921
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۰۰
تعداد بازدید: 148
جواد کریمی‌قدوسی نماینده مردم مشهد در مجلس در گفتگو با خبرنگار حوزه مجلس خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به اینکه آمریکا ...

جواد کریمی‌قدوسی نماینده مردم مشهد در مجلس در گفتگو با خبرنگار حوزه مجلس خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به اینکه آمریکا مجبور به لغو تحریم ایران است، گفت: آنچه که در بحث تحریم‌ جمهوری اسلامی ایران از سوی آمریکا و متحدانش اهمیت دارد این است که آنها در این راه به آخر خط رسیده‌اند و دیگر در بحث تحریم چیزی در اختیار ندارند و دست آنها در این موضوع خالی شده است.

وی افزود: در مباحثی که غربی‌ها در خصوص اعمال تحریم‌های جدید اخیر علیه ملت ایران مطرح می‌کردند چیز جدیدی برای تحریم نداشتند و تنها با کلمات بازی می‌کردند.

کریمی‌قدوسی تاکید کرد: دشمن تمام توان خود را برای اعمال تحریم‌ها در زمینه‌های مختلف به کار گرفته بود اما در عرصه مبارزه، عزم و اراده ملت ایران در برابر این تحریم‌ها از یک سو دشمنان جمهوری اسلامی را از مواضع قبلی خود عقب نشاند و از سوی دیگر موجب آسیب‌شناسی و رفع ایرادات و اشکالات در حوزه اقتصاد در داخل شد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس لغو تحریم‌های اخیر آمریکا علیه ملت ایران را یک پیروزی برای ملت ایران دانست و اظهار داشت: ما از اقدام آمریکا در لغو تحریم‌ها در روزهای اخیر در بخش مواد غذایی و دارویی و نیز رایانه و گوشی تلفن همراه استقبال می‌کنیم و معتقدیم که آنان برای اینکه به ما ثابت کنند رفتار خود را در قبال ملت ایران تغییر داده‌اند، باید اقدام به لغو صددرصد تحریم‌ها کنند تا ما احساس کنیم که آنها اسلحه را از مقابل سینه مردم ایران در بحث مذاکره برداشته‌اند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار