امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۲۱:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 119218
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۴۶
تعداد بازدید: 31
ذبیح‌الله تاراسی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در زنجان با اشاره به اهمیت توجه به امر ورزش در مدارس اظهار داشت: یکی از اهداف آموزش و پرورش تربیت ...

ذبیح‌الله تاراسی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در زنجان با اشاره به اهمیت توجه به امر ورزش در مدارس اظهار داشت: یکی از اهداف آموزش و پرورش تربیت نسل شاداب، با نشاط و سرزنده است.

وی با اشاره به اینکه شعار تحصیل، تهذیب و ورزش در دستور کار آموزش و پرورش قرار دارد، افزود: المپیاد درون مدرسه‌ای نیز با همین هدف در مدارس اجرا می‌شود.

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان با اشاره به اینکه این مراسم از 26 مهر ماه تا دوم دی در مدارس برگزار می‌شود، تاکید کرد: برگزاری این المپیاد با هدف ترویج ورزش در مدارس انجام می‌شود.

این مسئول با اشاره به ویژگی‌های المپیاد درون مدرسه‌ای خاطر نشان کرد: این مسابقات در حقیقت همان مسابقات درون‌ مدرسه‌ای هستند که رنگ و بوی رقابت را به خود گرفته‌اند.

تاراسی با بیان اینکه این برنامه با هدف استعدادیابی ورزشی دانش‌آموزان اجرا می‌شود، تاکید کرد: هئیت‌های ورزشی می‌توانند از طریق همین رقابت‌ها استعدادهای ورزشی را پیدا کنند.

وی با اشاره به کمبود فضاهای ورزشی در مدارس زنجان، اعلام کرد: سعی شده است از طریق همکاری دانش‌آموزان و معلمان کمبودهای موجود رفع شود.

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان با اشاره به وجود مربیان متخصص و دلسوز تربیت بدنی در مدارس گفت: دبیران تربیت بدنی استان زنجان دارای سطح علمی و عملی بالا هستند.

انتهای پیام/73009/ل20/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار