امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۶:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 119220
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۵۳
تعداد بازدید: 19
موید حسینی‌صدر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه، اظهار داشت: وجود روحیه استکبارستیزی در ملت بزرگ ایران اسلامی امری بدیهی و زوال‌ناپذیر بوده ...

موید حسینی‌صدر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه، اظهار داشت: وجود روحیه استکبارستیزی در ملت بزرگ ایران اسلامی امری بدیهی و زوال‌ناپذیر بوده همچنین مواضع کشور ما همواره بر این محور خواهد چرخید.

وی به کشتار وحشیانه مردم بی‌دفاع کشورهای منطقه از جمله سوریه و عراق اشاره کرد و افزود: این قبیل اقدامات وحشیانه توسط مستکبران عالم و حمایت کشور ما از ستم‌دیدگان ماهیت حقیقی ملت‌ها را به جهانیان نشان می‌دهد.

این مدرس دانشگاه با اظهار به اینکه حمله به نوامیس مردم، زنان و کودکان بی‌پناه از جانب هیچ ملت با انصافی پذیرفتنی نیست، اضافه کرد: ضرورت مبارزه با تروریسم و عوامل آن یک مقوله وسیع در ابعاد جهانی قلمداد می‌شود.

نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس به تحرکات ددمنشانه گروهک تروریستی داعش در منطقه خاورمیانه اشاره کرد، گفت: این گروه اسلام‌ستیز زائیده تفکرات سلطه‌جویانه است.

حسینی‌صدر با اظهار به اینکه هیچ گروهک و کشوری قادر به ناامن کردن ایران اسلامی هر چند برای یک لحظه کوتاه نیست، مطرح کرد: مواضع کشورمان در زمینه مبارزه با تروریسم کماکان ادامه داشته و در سیاست خارجی ما حرف اول را می‌زند.

وی با اشاره به اینکه برای توسعه روابط در سطوح مختلف منطقه‌ای و جهانی باید گام‌های بلندی برداریم، گفت: لحاظ منویات مقام معظم رهبری در همه زمینه‌ها به ویژه سیاست خارجی یک ضرورت جدی است.

این مسئول خط مشی ترسیم شده توسط مقام معظم رهبری مبنی بر نرمش قهرمانانه را مورد توجه قرار داد، عنوان کرد: در مذاکرات پیش‌رو در ارتباط با انرژی هسته‌ای این رهنمود باید رویکرد اساسی تیم مذاکره‌کننده قرار گیرد.

نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی با اظهار به اینکه در سال «اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی» باید با عزم راسخ در راستای حل مشکلات و رشد همه‌جانبه گام برداریم، خاطرنشان کرد: استفاده از ظرفیت‌های مردمی به ویژه جوانان باید مورد توجه قرار گیرد.

انتهای پیام/61002/ل20/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها