امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۰۴:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 119222
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۵۹
تعداد بازدید: 16
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از زاهدان، سردار سرتیپ پاسدار حسین سلامی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه سپاه پاسداران اشراف اطلاعاتی ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از زاهدان، سردار سرتیپ پاسدار حسین سلامی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه سپاه پاسداران اشراف اطلاعاتی کاملی ‌بر تروریست‌ها دارد، افزو‌د: یکی از پیش‌نیاز‌های برقراری امنیت داشتن اشراف اطلاعاتی است که سپاه اشراف کاملی بر وضعیت اشرار و گروه‌های معاند دارد.

وی با بیان اینکه در حال حاضر اشراف سپاه بر جریانات و گروه‌های معاند بسیار بالاست، اظهار داشت: این اشراف هم عمق فرامرزی ‌و هم عمق درون‌مرزی دارد.

جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه ‌با اشراف اطلاعاتی ‌که داریم هر اقدام تروریستی که رخ دهد سپاه به موقع ‌وارد عمل خواهد شد، تصریح کرد: تمام تحرکات تروریست‌ها و اشرار را تحت نظر داریم و بهترین راهبردی که می‌تواند ‌امنیت را گسترش دهد برقراری اشراف اطلاعاتی است. 

سلامی با بیان اینکه نفوذ به درون نیت‌های شوم گروه‌های معاند بدون اشراف اطلاعاتی ممکن نیست، تاکید کرد: سپاه پاسداران علاوه بر اشراف اطلاعاتی و فنی، از ظرفیت مردم نیز ‌برای ارتقای اشراف اطلاعاتی نیز کمک می‌گیرد.

‌‌جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران در پاسخ به سئوال خبرنگار فارس در خصوص حوادث اخیر در سراوان و فرار گروهی از اشرار به داخل خاک پاکستان و اقدام سپاه در این خصوص گفت: معتقد هستیم که هر کشوری باید تعهدات خود را در قبال امنیت داخلی خود و کشور همسایه به رسمیت بشناسد، امنیت مرزی یک نیاز مشترک و مهم بین کشورهای همسایه است، اساس کار ما دخالت در امور هیچ کشور نیست اما اگر به تعهدات خود عمل نکنند ما مجبور هستیم وارد عمل شویم.

وی تاکید کرد: ‌توصیه می‌کنیم ‌که گروه‌های معاند به دامان نظام بازگشته تا از رأفت اسلامی برخوردار شوند و سپاه هم برای مواجهه با جریانات معاند، محدودیتی برای خود ندارد.

سلامی تاکید کرد: اشرار در هر نقطه‌ای که باشند حتی در داخل خاک کشورهای همسایه، آنها را پیدا کرده و اگر دست از شرارت برندارند با آنها بدون هیچ محدودیتی برخورد خواهیم کرد.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران در خصوص وضعیت سیستان و بلوچستان نیز تاکید کرد: سیستان و بلوچستان با توجه به موقعیتی که دارد برای سپاه  اهمیت فوق‌العاده‌ای دارد بنابراین برای تامین امنیت این استان از هیچ کوششی دست برنخواهیم داشت.‌‌‌

سلامی با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی ایران با ماهیت مردمی‌اش ‌از مشارکت گسترده مردم از همه طیف‌ها و گروه‌ها، طوایف و قبائل در تمام موضوعات استفاده می‌کند ادامه داد: ایران در دوران ‌دفاع مقدس ‌با مشارکت مردم در قالب بسیج توانست ‌‌اراده سیاسی خود را بر دشمن تحمیل کند.

‌وی با بیان اینکه مردم در مواجهه با ‌تهاجم فرهنگی ‌توطئه‌های دشمنان را خنثی می‌کنند، افزود: در حوزه امنیتی نیز ‌مردم‌ توطئه ناامنی دشمنان چه بیرون و چه داخل مرز ‌خنثی کرده و تا مادامی که امنیت در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خاستگاه مردمی دارد، دشمن کاری از پیش نمی‌برد.

سلامی با بیان اینکه مردم در سیستان و بلوچستان نقش اساسی در تامین امنیت استان دارند، گفت: ‌‌بعد از شهادت سردار ‌شوشتری، تامین امنیت منطقه براساس افکار ایشان شکل و سازمان‌دهی شد‌.

‌انتهای پیام/75004/ش‌/ظ1004‌

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها