امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۰۴:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 119234
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۲۳
تعداد بازدید: 44
‌‌به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از زاهد‌ان به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهر زاهدان، شورای اسلامی شهر زاهدان به مناسبت هفته نیروی

‌‌به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از زاهد‌ان به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهر زاهدان، شورای اسلامی شهر زاهدان به مناسبت هفته نیروی انتظامی از ‌سردار رحیمی‌ فرمانده انتظامی ‌سیستان و بلوچستان، علیپور‌ رئیس راهنمایی و رانندگی استان و جمعی از مسئولان انتظامی شهر زاهدان برای حضور در صحن شورا دعوت به عمل آورد.

‌فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان در این نشست با بیان نقش مردم در حفظ و حراست از کشور بیان داشت: نیروی انتظامی نیروی مردمی است و این نیروها زمانی ارزشمند هستند که با مردم و در کنار آنها باشند و اعتقاد راسخ و جدی داریم که ما باید یار و یاور مردم باشیم و نباید تفاوتی بین گروه‌ها و اقشار جامعه داشته باشیم.

سردار حسین رحیمی‌ با مهم دانستن نقش و جایگاه شوراهای شهر اظهار داشت: امنیت پایدار در گرو مشارکت و همکاری بین مردم و پلیس است و شوراهای شهر مصداق بارز مردم سالاری دینی بوده و باید از ظرفیت شوراها استفاده شود، بنده تکلیف و تایید می‌کنم که نیروهای انتظامی در استان با شورا مشارکت و همکاری داشته باشند زیرا شوراها هدیه و دستاورد بزرگ انقلاب به مردم است.

وی با اشاره به اینکه نیروی انتظامی بین مردم تفاوتی قایل نیست و هدفش جز امنیت چیزی دیگر نیست، ‌‌بیان داشت: در راستای وحدت و تامین امنیت استان به دست مردم بومی به زودی تعدادی از جوانان بومی استان را جذب نیروهای انتظامی خواهیم کرد.

رحیمی افزود‌: نیروی انتظامی در کنار مردم است و بر همین اساس سعی در اجرای و آموزش همگانی برای دانش‌آموزان و شهروندان در سطح شهر دارد و مطمئنا از ظرفیت شوراهای شهر استفاده خواهد کرد.

رئیس پلیس استان سیستان و بلوچستان در پایان تاکید داشت: نیروی انتظامی در این استان بیش از 2 هزار  شهید تقدیم کرده ‌و انتظار داریم شورای شهر زاهدان یکی از خیابان‌ها شهر را به نام شهدای پلیس نامگذاری کند.

انتهای پیام/75004/ش/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها