امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۲:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 119244
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۲۳
تعداد بازدید: 32
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از سمنان، روح‌الله جمعه‌ای که به دعوت مدیر پایگاه خبری ، مهدوی

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از سمنان، روح‌الله جمعه‌ای که به دعوت مدیر پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; استان سمنان، در دفتر این رسانه در مرکز استان سمنان حاضر شده بود، در نشستی صمیمی با مدیر، قائم مقام و کارکنان دفتر این خبرگزاری در استان سمنان، اظهار کرد: رسانه امروز مرجع و پناهگاه عموم مردم است و از این حالت که یک‌طرفه به کار بپردازد و مباحث مرتبط با رسانه یک‌سویه ارائه شود، خارج شده است؛ دلیل این امر نیز این است که تعامل دوسویه بین مخاطبان و عموم مردم و رسانه‌ها در برهه کنونی شکل گرفته است.

وی تصریح کرد: اصحاب جراید زمانی از طبقه و قشر خاص و عمدتاً نیز از روشنفکران جامعه بودند و اگر تاریخ کشورمان بررسی شود، خواهیم دید که بستر اولیه مطبوعات و رسانه‌ها و به نوعی، ساماندهی افکار عمومی را روشنفکران تشکیل می‌دادند؛ اما اینک دیگر چنین وضعیتی وجود ندارد.

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی و امور بین‌الملل وزارت کشور اضافه کرد: در برهه کنونی، رسانه‌ها درون افکار مردم نفوذ کرده‌اند و دیگر امکان ندارد فردی را از هر قشر و طبقه‌ای در هر نقطه از پهنه جغرافیایی در نظر بگیریم که خارج از مدار رسانه باشد.

جمعه‌ای با بیان اینکه امروز همه مردم درگیر رسانه‌ها هستند، گفت: عملکرد پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به عنوان مولد فعالیت‌های رسانه‌ای در کشور امروز مورد توجه قرار دارد.

وی تصریح کرد: پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در فضایی فعالیت خود را آغاز کرد که رسانه در حالت انحصاری قرار داشت؛ صدا و سیما و خبرگزاری جمهوری اسلامی زمانی در کشور به شکل ویژه فعالیت می‌کردند و رسانه قابل توجهی دیگری وجود نداشت تا اینکه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; پا به عرصه گذاشت و انحصارها را شکست و کار اجتماعی قابل اعتنایی انجام داد.رئیس مرکز اطلاع‌رسانی و امور بین‌الملل وزارت کشور افزود: انحصار در رسانه‌ها توسط پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; شکسته شد و این خبرگزاری در طول سال‌های فعالیت خود توانسته به عنوان بنگاه اطلاع‌رسانی جامع فعالیت خود را ادامه دهد.

جمعه‌ای بیان کرد: پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; صرفاً به خبررسانی و اطلاع‌رسانی صرف محدود نشد، بلکه به موارد تحلیلی، تبیینی، نظرسنجی، افکارسنجی و حتی جریان‌سازی مثبت در نظام اسلامی و به نفع کشور توجه کرد که این از نقاط قوت و اقدامات قابل توجه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; است.

وی تصریح کرد: پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در این مدت توانست با فضای رقابتی که ایجاد کرد و در عین حال، تعامل مطلوبی که با افکار عمومی و نیروهای خبری و اطلاع‌رسانی داشت، به عنوان یک خبرگزاری مطرح، جامع و تأثیرگذار در کشور و صحنه بین‌المللی مورد نظر قرار گیرد و این همه رشد و پیشرفت با توجه به امکانات، اعتبارات و نیروی انسانی و البته محدودیت‌هایی که با آن روبه‌رو بود، جای تقدیر دارد.

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی و امور بین‌الملل وزارت کشور افزود: نیروهای خوب حرفه‌ای و متخصص در حوزه‌های مختلف در پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; فعال شدند و این، امتیاز فارس نسبت به سایر رسانه‌هاست و دست‌اندرکاران فارس توانستند فعالیت‌های خود را تا حدی گسترش دهند که امروز خود را به عنوان خبرگزاری برتر مطرح کنند.جمعه‌ای گفت: مهم‌ترین موضوع در کار رسانه‌ای، تأثیرگذاری بر اساس هدف تعریف‌شده است و یکی از نقاط قوت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; این است که هدف دارد؛ رسانه یک بنگاه است و چنانچه هدف نداشته باشد، دچار انحراف یا در نهایت فرسایش، سستی و خمودگی می‌شود.

وی تصریح کرد: پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در فعالیت‌هایش هدف دارد و تا امروز نیز توانسته به خوبی در راستای رسیدن به اهدافش قدم بردارد و نمره قبولی بگیرد.

مدیر دفتر پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; استان سمنان نیز در این نشست با تشریح روند فعالیت‌های پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; استان سمنان، خواستار بهره‌مندی از تجارب ارزشمند رئیس مرکز اطلاع‌رسانی و امور بین‌الملل وزارت کشور در حوزه رسانه و اطلاع‌رسانی شد.

مرتضی مزینانی‌صفابین بیان کرد: پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; رسانه‌ای پویا و فراگیر بوده که همواره در فعالیت‌هایش در استان سمنان، تلاش کرده تا جانب انصاف و عدالت را رعایت کرده و در راستای پاسداشت آرمان‌های والای انقلاب اسلامی گام بردارد.

انتهای پیام/2249/گ40

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها