امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۵:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 119295
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۰۷
تعداد بازدید: 14
«کاوه سجادی‌حسینی» کارگردان سینمای ایران که فیلم سینمایی «شب بیرون» را در سی‌ودومین جشنواره فیلم فجر به نمایش گذاشت و در حال حاضر این فیلم قرار است ...

«کاوه سجادی‌حسینی» کارگردان سینمای ایران که فیلم سینمایی «شب بیرون» را در سی‌ودومین جشنواره فیلم فجر به نمایش گذاشت و در حال حاضر این فیلم قرار است در گروه «هنر و تجربه» اکران شود در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس، با اشاره به اکران فیلمش در این گروه گفت: فکر می‌کنم بعضی از فیلم‌ها امکان دیده شدن را ندارند چون در قالب و چارچوب اکران قرار نمی‌گیرند چرا که این فیلم‌ها فیلم‌هایی هنری تلقی می‌شوند.

وی افزود: فیلم‌های هنری و تجربی نیاز سینمای هر کشوری هستند شاید این فیلم‌ها کوچک به نظر برسد اما می‌گویم که اگر این مهره‌های کوچک در سینما وجود نداشته باشد سینمای بدنه قوام و استحکام پیدا نخواهد کرد.

کارگردان فیلم سینمایی «ضد نور» تأکید کرد: به نظرم گروه هنر و تجربه فضا را خیلی باز کرد اما ای کاش سینماهای بیشتری را در اختیار این گروه قرار بدهند تا فیلمهای بیشتری متقاضی اکران شوند مثل فیلم ماهی گربه که در حال حاضر قواعد فروش را به هم زده است شاید این فیلم میلیاردی نفروشد اما قطعاً به اندازه خود خواهد فروخت.

این کارگردان سینما خاطرنشان کرد: سینمای تجربه سینمای سختی است و ما در تاریخ سینمای هر کشوری فیلمهای تجربی را می‌بینیم که ماندگار شدند.

سجادی حسینی ادامه داد: به نظرم فیلم «شب بیرون» فیلمی است که تماشاگر خود را دارد و اگر زمان اکران آن در فصل بدی باشد قطعاً با ریزش مخاطب مواجه خواهد شد.

وی تأکید کرد: این فیلم یک فیلم قصه‌گو است و فکر می‌کنم فیلمی باشد که مخاطب خود را پیدا کند چرا که یکی از ویژگی‌های آن وجود بازیگران خوب در شب بیرون است.

سجادی حسینی گفت: تبلیغات در دیده شدن فیلم‌ها بسیار تأثیرگذار است و این تبلیغات خوب است که باعث دیده شدن هر چه بهتر فیلمها می‌شود.

وی در پایان درباره زمان صدور پروانه نمایش برای شب بیرون اظهار داشت: تلاش می‌کنیم که پروانه نمایش این فیلم هر چه سریع‌تر صادر شود و فکر می‌کنم که این اتفاق تا یک ماه آینده خواهد افتاد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار