امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۱۲:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 119299
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۰۷
تعداد بازدید: 32
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کتاب «بزرگترین شغل دنیا» نوشته «هریت ویفرت» با ترجمه «مریم رزاقی» از سوی نشر حوا ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کتاب «بزرگترین شغل دنیا» نوشته «هریت ویفرت» با ترجمه «مریم رزاقی» از سوی نشر حوا برای گروه سنی کودک و نوجوان منتشر و روانه بازار نشر شد.

کتاب «بزرگترین شغل دنیا»، درباره یک دختر بچه است که با نگاه کودکانه خودش دنبال بزرگترین شغل دنیا می‌گردد و شغل‌های مختلفی را به عنوان بزرگترین شغل تصور می‌کند، و بعد نتیجه می‌گیرد که بزرگترین شغل دنیا، «مادر بودن»، است.

این اثر در گذشته نیز توانسته بود در جشنواره کتاب‌های برتر «انجمن فرهنگی ناشران کتاب کودک» به عنوان کتاب برگزیده در حوزه آموزش‌های شهروندی معرفی و جزو کتاب‌های تقدیری «شورای کتاب کودک» باشد.
 
بر اساس این گزارش، به تازگی از سوی نشر «حوا» چاپ سوم کتاب «لوئیس کوچولو پرواز می‌کند»، نوشته «توبی موریسون» با ترجمه «نادیا مهر آئین» و چاپ سوم کتاب «روزی که مادرم بر می‌گردد»، نوشته «ژاکلین وود سون» ترجمه «مریم رزاقی» با موضوع  جنگ و تأثیر آن بر روی کودکان، منتشر و روانه بازار نشر شده است.
انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها