امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۲۱:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 119305
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۰۷
تعداد بازدید: 32
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مجموعه درس‌گفتارهای «شعر معناگرا» با حضور فاضل نظری در فرهنگ‌سرای رسانه برگزار خواهد شد. این ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مجموعه درس‌گفتارهای «شعر معناگرا» با حضور فاضل نظری در فرهنگ‌سرای رسانه برگزار خواهد شد. این درس‌گفتارها از نیمه دوم آبان ماه شروع خواهد شد و فاضل نظری که بسیاری از منتقدان و اهالی شعر و ادبیات شعر او را از مصادیق شعر معناگرا می‌دانند در فصل اول از این سلسله درس گفتارها، درباره «غزل در نسبت با مضمون و معنا» صحبت خواهد کرد.

متقاضیان شرکت در این درس گفتارها برای ثبت نام می‌توانند با شماره تلفن‌های 3-22888680 تماس بگیرند. لازم به ذکر است به دلیل ظرفیت محدود این جلسات، هنرجویان از میان متقاضیان و براساس ارزیابی اطلاعات مندرج در فرم ثبت نام انتخاب خواهند شد. همچنین این جلسات به صورت رایگان برگزار می‌‌شود.
 
 
از فاضل نظری شاعر و استاد دانشگاه تاکنون کتاب‌های «گریه‌های امپراطور»، «اقلیت»، «آن‌ها»  و «ضد» چاپ شده، که در میان مردم با استقبال زیادی روبه رو شده است. آخرین کتاب وی «ضد»، برنده جایزه کتاب سال قلم زرین شده است. وی هم اکنون رئیس مرکز موسیقی حوزه هنری است.
انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها