امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۸:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11931
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۰۰
تعداد بازدید: 85
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، زمانی که امروز حوالی ساعت 4 عصر وارد خیابان شهید عراقی می‌شدیم حجم ترددها در ...

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، زمانی که امروز حوالی ساعت 4 عصر وارد خیابان شهید عراقی می‌شدیم حجم ترددها در نزدیکی مسجد الزهراء و همچنین نصب پارچه‌نوشته‌ها و دسته‌گل‌های متعدد نشان از آن داشت که امروز در این مسجد مراسمی در حال برگزاری است که مقداری با سایر مراسم‌ها فرق دارد.

ورودی درب مسجد پارچه نوشته‌ای وجود داشت که روی آن نوشته شده بود:
"بیت معزز هاشمی رفسنجانی؛

مصیبت وارده را به شما تسلیت می‌گوییم؛

اداره کل روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام"

مراسم ختم امروز، مراسم خواهرزاده آیت‌الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام بود و تقریباً خیلی از این خاندان در مراسم امروز حضور یافتند ولی خود آیت‌الله در این مراسم حضور نیافت.

الیاس حضرتی در حاشیه مراسم ختم امروز از پاسخ به سئوال خبرنگاران امتناع ورزید و از آ‌نان خواست تا در فضای مناسب‌تر و یا در دفتر کارش به سئوالات آنان پاسخ دهد.

یاسر هاشمی در مراسم امروز وقتی که با سئوالات خبرنگاران مواجه شد گفت: من به هیچ سئوالی پاسخ نمی‌دهم.

مهدی هاشمی هم در مراسم امروز حضور داشت، مهدی هم مانند یاسر به هیچ سئوالی پاسخ نگفت؛ البته وی با دقت بیشتری به سئوالات خبرنگاران گوش می‌داد ولی با این وجود خبرنگاران پاسخی از وی دریافت نکردند.

محسن هاشمی هم در پاسخ به سؤالی در مورد تجدید‌نظر در تائید صلاحیت انتخابات شوراها گفت: ما منتظریم تا 12 خردادماه نتایج تجدید‌نظر بیاید.

حسین مرعشی در حاشیه مراسم ختم امروز تأکید کرد: سخنگوی هاشمی نیست؛ وی البته با طعنه گفت: قرار است در انتخابات از جلیلی حمایت کنم.

غلامحسین کرباسچی دبیر کل حزب کارگزاران هم امروز در مراسم ختم خواهرزاده هاشمی حضور داشت؛ وی مانند همیشه که در مراسم‌های ختم حضور می‌یابد امروز هم به خبرنگاران گفت که برای قرائت فاتحه آمده است؛ البته وی در مورد موضع حزب کارگزاران هم گفت که این حزب صدور اطلاعیه‌ای موضعش را اعلام می‌کند.

محمد هاشمی برادر آیت‌الله هاشمی هم که با یک خودرو پرادو مشکی در مراسم امروز حضور داشت به سئوالات خبرنگاران پاسخ نگفت.

ایرج حسابی پسر دکتر حسابی هم در حاشیه مراسم امروز گفت: زمانی که پدر و مادرم مریض بودند، آقای هاشمی هزینه مداوای آنها را پرداخت و حضور من در این مراسم در واقع ادای احترام به این خانواده است.

در حاشیه مراسم امروز، خبرنگار فارس با یکی از اعضای ستاد انتخاباتی آیت‌الله هاشمی که بعد از عدم احراز صلاحیت وی به ستاد روحانی رفته بود گفت‌وگویی انجام داد که وی در این گفت‌وگو اظهار داشت: تعداد دیگری از فعالین ستاد هاشمی هم به ستاد روحانی رفتند.

وی همچنین گفت: هیأتی از ستاد انتخاباتی روحانی در مراسم ختم امروز حضور یافتند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها