امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۱۵:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 119333
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۵:۲۵
تعداد بازدید: 19
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، گروهی از نمایندگان کنگره آمریکا با ارسال نامه‌ای به وزیر خارجه این کشور، خواستار تشدید ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، گروهی از نمایندگان کنگره آمریکا با ارسال نامه‌ای به وزیر خارجه این کشور، خواستار تشدید مواضع ضدایرانی بخش فارسی شبکه ماهواره‌ای صدای آمریکا شدند.
پایگاه خبری «واشنگتن فری بیکن» گزارش داده است که 9 تن از اعضای مجلس نمایندگان آمریکا در این نامه خواستار تحقیقات در رابطه با مواضع این شبکه در «حمایت از ایران»، شده‌اند.
در بخشی از این نامه آمده است: «ما از شما می‌خواهیم که به این مسئله توجه کرده و هرگونه سوءمدیریت و پوشش نادرست اخبار توسط بخش فارسی صدای آمریکا را مورد بررسی قرار دهید».
«استیو کوهن»، «دانا رورابچر»، «استیو استوکمن»، «ترنت فرانکس»، هاوارد کوبل» و چند نفر دیگر از نمایندگان آمریکایی مدعی شده‌اند که این شبکه صدای مخالفان ایران را به درستی منعکس نکرده است.
بخش فارسی شبکه صدای آمریکا از بودجه مستقیم وزارت خارجه این کشور بهره‌مند است. این شبکه در سال‌های اخیر با اختلافات داخلی گسترده مواجه بوده و حتی چندی قبل گمانه‌زنی‌هایی در مورد احتمال آن مطرح شده بود.
انتهای پیام/ق

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها