امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۲۲:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 119346
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 30
محمدودود حیدری رئیس سازمان بسیج دانشجویی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در واکنش به صدور حکم اعدام «شیخ نمر» ...

محمدودود حیدری رئیس سازمان بسیج دانشجویی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در واکنش به صدور حکم اعدام «شیخ نمر» توسط رژیم آل سعود گفت: عربستان باید بداند که سال‌هاست دوره حکومت کردن رژیم‌های استبدادی و مرتجع تمام شده است و با وقوع انقلاب اسلامی دوره جدیدی از حاکمیت در کشورهای اسلامی شکل گرفته است.

وی تصریح کرد:‌البته دو سه دهه طول کشید تا دنیا نتایج انقلاب اسلامی ما را درک کند، از اینکه تاثیرات انقلاب ما محدود به مرزهای جغرافیایی ایران نیست و اینکه پوشالی بودن رژیم‌های طاغوت را نشان داده است.

حیدری در ادامه با بیان اینکه مخالفت‌های کشورهای مرتجع، استبدادی و طاغوتی از جمله عربستان با انقلاب اسلامی بر همین اساس شکل گرفته است، گفت: این رژیم‌ها به خاطر ترس از جایگاه‌شان مقابل انقلاب اسلامی ایستاده‌اند.

رئیس سازمان بسیج دانشجویی با بیان اینکه دشمنی رژیم آل سعود با انقلاب اسلامی بر کسی پوشیده نیست، گفت: البته طبق فرموده امام خمینی (ره) اندوه دلمان را بر سر آل سعود خالی خواهیم کرد. کاملا آشکار است که این رژیم به سمت اضمحلال و نابودی در حرکت است.

وی با تاکید بر این موضوع که صدور حکم اعدام «شیخ نمر» اضمحلال آل سعود را نزدیک‌تر می‌کند گفت: عربستان بداند ندای اسلام‌خواهی در کشورهای اسلامی قابلیت خفه شدن ندارد و امروز دیگر سال 1979 نیست که بتواند تعدادی از جوانان مسلمان انقلابی که به مخالفت با آل سعود برخواسته بودند را کنار حرم امن الهی به خاک و خون بکشند.

حیدری با اشاره به اینکه امروز بیداری اسلامی در مسلمین جهان شکل گرفته است،‌ گفت: دیگر نهضت‌های اسلامی قابلیت خفه شدن ندارند. عربستان با مشاهده اسلام‌خواهی‌ الحوثی‌ها در یمن به خود لرزیده است بر همین اساس مشت آهنین را دربرابر مخالفان خود اعمال می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: عربستان با سیاست‌های خود از جمله اختلاف‌افکنی بین مسلمانان، نوکری اجانب و حمایت از گروه‌های تکفیری از جمله القاعده و داعش مردم مسلمان منطقه را به خاک و خون کشیده است و بین مسلمانان شکاف انداخته است.

رئیس سازمان بسیج دانشجویی در پایان خاطرنشان کرد: قطعا دور نخواهد بود آن زمانی که امت مسلمان کنار کعبه نماز اتحاد برپا خواهند کرد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار