امروز : چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 16
۰۱:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 119374
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
غلامحسین اسماعیلی در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در خصوص‌ آخرین روند احداث و بازسازی ساختمان‌های قضایی در تهران گفت:

غلامحسین اسماعیلی در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در خصوص‌ آخرین روند احداث و بازسازی ساختمان‌های قضایی در تهران گفت: هفته گذشته با مساعدت رئیس قوه قضائیه عملیات اجرایی پروژه ساختمان تجدید نظر در میدان هروی آغاز شد.

وی با اشاره به اینکه کار احداث این ساختمان با کیفیت خوبی پیش می‌رود گفت: ما با سازمان ملی زمین و مسکن توافقات اولیه را انجام داده‌ایم تا در 5 نقطه تهران زمین‌هایی برای احداث ساختمان‌های قضایی در اختیار ما قرار بگیرد تا بتوانیم در ردیف بودجه سنوات آینده برای آنها اعتبار بگیریم.

اسماعیلی با اشاره به اینکه هنوز میزان اعتبارات لازم برای احداث ساختمان‌های قضایی در این 5 نقطه مشخص نشده گفت: ما باید منتظر باشیم تا پروژه‌ها به تصویب برسد تا بتوانیم در مورد میزان اعتبارات لازم صحبت کنیم.

رئیس کل دادگستری استان تهران با اشاره به اینکه اعتبارات فعلی پاسخگوی نیاز ما برای احداث ساختمان‌های قضایی نبوده گفت: متاسفانه بخشی از اعتبارات هنوز واصل نشده و ما برای ساخت و سازهای فعالی هم به صورت ویژه مبلغی از رئیس قوه قضائیه کمک گرفته‌ایم.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد که اعتبارات مورد نیاز برای احداث ساختمان‌های قضایی در تهران تامین شود تا شاهد بهبود کیفیت ارائه خدمات به شهروندان باشیم.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها